FOTOREPORT: Budějce ožily hardcorem! Jak to vypadalo před Fabrikou?

Konečně! Po roce lockdownu se pomalu ale jistě vracíme do koncertního módu! Českobudějovický klub MC Fabrika pořádal v sobotu Open Air Hardcorový festival, kterého se všichni příznivci této muziky jistě nemohli dočkat. Počasí vyšlo skoro na jedničku (až na menší přeháňky) a vystoupilo celkem šest kapel, z nichž nemohli chybět ani budějovičtí Marked As An Enemy nebo talentovaní Depression Island.

Festival otevírali Homesick, hned po nich hráli již zmiňovaní MAAE, kteří měli na festivalu jednoznačně největší fanouškovskou základnu! Poté nastoupili Depression Island, kteří naladili obecenstvo na deathcorovou vlnu, která pokračovala i během vystoupení libereckých Madafaka. Z deathcorové vlny jsme se pak přesunuli na old school hardcore v podání Status Praesents, po kterých finišovali Streetmachine.

Klubovna u téhle akce samozřejmě chybět taky nemohla! Za sebe musím říct, že to byl fakt hodně zvláštní pocit, stát po tak dlouhý době zase před stagí, ale o to víc to bylo intenzivní. Celej fesťák hodnotim hodně pozitivně, protože na všech interpretech i příznivcích jejich hudby bylo vidět, že na tenhle okamžik opravdu dlouho čekali!

Pro ty, kteří se na akci nemohli dostavit, ale i pro ty, kteří se akce zúčastnili, přinášíme obsáhlý fotoreport.

Kapele Homesick se omlouváme, ale fotografka bohužel dorazila na akci o hodinu později

Marked As An Enemy

Depression Island

Madafaka

Status Praesents

Streetmachine

Doufáme, že chodit na koncerty bez různých vládních nařízení a testování už bude brzy zase normální!

Text // Foto // Martina

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.