Fajtfest Manifest: o kurvách, guestlitech a party legendách

Je na čase do toho trochu říznout! Léto se blíží a festivalové naděje stále živí několik akcí, které se nevzdaly, a navíc svým rozsahem spadají i do případných vládou povolených limitů. Jedním z nich je FAJTFEST, který i díky svému odvážnému zakladateli, Tomáši Bobovi Fleckovi, proslul svým proaktivním přístupem v dobách nejtěžších.

Krom hrdosti ovšem dává hlavnímu pořadateli expandující akce se zaměřením na hardcore, nu-metal či metalcore, mandát se nejen za sebou a svou činností ohlížet. A věřte, že toho má Bob na srdci opravdu hodně! Představujeme Vám novou nekompromisně upřímnou sérii nazvanou jako Fajtfest Manifest. Poznatky, názory a vzpomínky člověka, kterému se bez většího přispění zvenčí podařilo vybudovat respektovanou akci v srdci Evropy.

Dočkáte se kritických, sebekritických i vtipných pohledů na témata jako pořádání festivalu, spolupráci s partnery, ale i zhodnocení největších nešvarů na scéně. Přejeme příjemné počtení prvních dvou kapitol “O šlapkách na Guestlistu” a “O party legendách na Fajtfestu“!

“V nedávné době díky Klubovně jsem se dostal ke knize “Můj kamarád Zlord” od Petra Chána a v mnohém byla inspirací pro tento příběh , protože jsem zjistil, že máme s Petrem hodně společného nejen hudebně , ale i lidsky.

Tento příběh by měl být takovou udičkou , motivací a popravdě i sebereflexí pro lidi v hudební branži a mělo by to být předzvěst něčeho mnohem většího, a proto ještě potřebujeme několik dalších takových příběhů, takže jestli si někdo, kdo se motá okolo hudby ( hudebník, bedňák, manažer, novinář, promotér…), a máš podobně laděný příběh, který chceš sdělit veřejně, tak nás neváhej kontaktovat na bob@fajtfest.com.

Chceme nějakým způsoben trochu očistit naši scénu a především upozornit na chyby nebo křivdy, co se dějí každý den a zavírají se nad nimi oči. V dnešní době by člověk měl mít názor, ne se pouze vést, přihlížet a sledovat ostatní, a když máte tu možnost, že VÁS třeba pár lidí poslouchá, tak toho využijte . Tento manifest vyjadřuje pouze moje osobní názory a postoje, nemluvím za celý fajtfest tým. Můžeš s ním souhlasit nebo i naopak, ale snad Vás tyhle řádky třeba i pobaví nebo rozzuří, ale když ve Vás vyvolají jakékoli emoce, tak budu spokojený . Velký díky Petrovi, Gumimu a mému bráchovi Milanovi, ale tento příběh jsem psal především pro Vás! Fajtfest fanoušky. Dobře se bavte!”

FAJTFEST MANIFEST AUTOR : TOMÁŠ BOB FLECK

EDITOR : PETR CHÁN

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: