Marked As An Enemy našli svůj oheň. Jejich nová Duchařina zní pekelně

Jihočeští dříči Marked As An Enemy rozhodně spadají do kategorie kapel, které na covidovém nečase příliš netratili. A to díky jejich již vyhlášeném poctivému přístupu k fanouškům, ale přímo k nim. Loňský release “Fire Find Me” jsme ostatně na Klubovně zařadili mezi domácí nahrávky roku.

S novým rokem však přišel čas na změnu a to tak, že pořádnou. Na první poslech je totiž partné, že z loňských pořádků nezůstal v podstatě kámen na kameni, MAAE se rozhodli notně přitvrdit. Jejich singlových novic “GHOSTS” je jednosměrnou vstupenkou na dráhu breakdownů a sypaček, tentokrát bez příměsí clean vocalů a vpravdě s mnohem přehlednějším videoklipovým zpracováním.

Je to píseň o hledání klidu, míru a rovnováhy v téhle době. O hledání, ale hlavně o jeho nalezení v samotě a v izolaci od ostatních „duchů“. uvádí zpěvák Radek Polánský, kterému jakožto velkému fanouškovi kapel jako Counterparts novinka opravdu sedla.

Od začátku jsme hledali něco trochu jiného než na posledních nahrávkách, něco méně uhlazeného a spíš syrového, drzého a neurvalého“, doplňuje Radek ke změně, kterou asi většina dosavadních posluchačů MAAE úplně nečekala. Zájem a zásah plánovaného headlinera KlubovnaFajtfest Night v Českých Budějovicích, ale nadále roste.

Ghosts totiž neoslovil jenom věrné domácí našince, ale i editoriál playlistů “New Core” a “New Blood” na Spotify. Nastává čas se začít reálně koukat i po prvních zahraničních dobrodužstvích?

Spotify

Apple Music: 

Bandcamp

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.