Fajtfest Manifest: O bookování, sponzorech a “kamarádech”

První dvě kapitoly třaskvavého FAJTFEST MANIFESTU přicházely primárně s humornými historkami. Dnes díky Bobovi a jeho reminiscencím zabrousíme do mnohem osobnější roviny. Často i na úrovni přátel, ze kterých se časem vyklubali nepřátelé, řeč dojde i na booking, sponzory, ale i pověstný nerovný souboj s počasím na Vysočině.

Tomáš Bob Fleck tentokrát přichází s notně osobní zpovědí, ve které se musel ohlídnout na daň spojenou s pořádáním úspěšně a respektované akce. Příjemně se usaďte dnes si povíme něco o bookingu akcí, počasí na festivalu a “kamarádech”, které poznáte nejen v nouzi, ale i když se Vám začně dařit. A nejde o zrovna veselé vzpomínky.

FAJTFEST MANIFEST AUTOR : TOMÁŠ BOB FLECK

EDITOR : PETR CHÁN

A v příští neděli na Vás čeká velké finále Fajtfest Manifestu, kde si Bob opravdu nebral servítky! Rozhodně také nepodceňte situaci s nákupem lístků na EU verzi Fajtfestu. 90% lupenů už je fuč!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: