Eponine otevírají svoje temnější já. Pomůže jejich novinka v boji proti depresi a úzkostem? (Exkluzivní premiéra)

Eponine se loni rvali v naší loňské soutěži o účast na Fajtfestu, až do posledního dechu. Nakonec to v konkurenci Hillside sice na první dobrou nestačilo, ale karma se jim za poctivý přístup neotočila zády a nakonec vystoupí na letošní EU Edition.

A na Kopci nás obohatí nejen jejich pověstná show, ale i nový singl “State of mind”, který můžete exkluzivně shlédnout v premiéře na našem webu!

State of mind je náš nový singl z připravované desky, který nastiňuje v jakém duchu nové skladby budou. Je mnohem temnější než naše předchozí tvorba a tématicky ještě více osobnější.” avizuje kapela přechod k mnohem vážnějším a temnějším tématům, než bývalo zvykem.

“Uvědomujeme si, jak je těžké se potýkat nejen s depresemi, psychickými poruchami a úzkostmi, ale také jak je složité, snažit se jakkoliv pomoci svým blízkým, kteří takto trpí. I přes to, že je toto téma v našem žánru na denním pořádku, je stále důležité o něm psát a mluvit. Klip je naše zpověď stejně tak, jako vyrovnávání se s některými temnějšími kapitolami našich životů.” dodává kapela ke své motivaci.

Tak vážné dílo si logicky zasloužilo i profesionální zpracování, na kterém se podílelo hned několik mistrů svého oboru. “Jsme nesmírně vděční, že jsme znovu mohli spolupracovat se skvělými lidmi. O produkci a zvuk se postaral Rony Janeček z Pidgeon Records. Videoklip natočil a režíroval Radim Věžník. V klipu si také zahrál brněnský herec Pavel Doucek. Všem jim patří velký dík za profesionální práci.” vypočítávají Eponine své pomocníky, kteří jím pomohli se posunout na další level.

Jak vás klip, který je věnován všem lidem, kteří se snaží pomoct baví? A nezapomeňte, že jsou Eponine součástí hvězdného line-upu KlubovnaFajtfest Night v Brně, kde se krom nich objeví i Borrowd, Marked As An Enemy, Siamese, Acres a Slaves!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: