Fajtfest Manifest: Motel neřesti

Překvapení!

Díky skvělým reakcím, čtenosti a sdílení Fajtfest Manifestu v režii Tomáše Boba Flecka a autorem třaskvané knihy Můj kamarád ZlordPetra Chána, jsme si pro Vás pošetřili ještě dvě kapitoly z veleoblíbené části o partylegendách.

Dnešek Vás přesvědčí, že nejdivočejší pařmeny (alespoň v rámci Fajtfest reálií) nemají Dánové, Rusové, ale ani Češi. Světe div se, dnešek je věnován party zviřátkám z Francie! Příjemnou zábavu!

A teď už je z Fajtfest Manifestu opravdu všechno. Děkujeme Bobovi s Petrem za poskytnutí nevšedního materiálu, který se nasmazatelně zapsal do historický analů festivalů i srdcí všech návštěvníků. Dejte autorům tohoto nevšedním panflentu zdali chcete, aby spatřilo svět i pokračování. Něco se totiž chystá…

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.