Billy Talent již za týden rozpaří Smíchovský pivovar

Koncert Billy Talent, jejichž energická show rozpálí Prahu už příští týden ve čtvrtek 3. srpna se již nezadržitelně blíží!

https://www.youtube.com/watch?v=RPg63uxYwN0

Mezi nabitým festivalovým programem, který zahrnuje zastávky jako je Sziget, se kapela zastaví v Praze na samostatný koncert. Na hlavním dvoře smíchovského pivovaru Staropramen budou znít jejich největší pecky jako je Fallen Leaves ale i spoustu novinek z jejich posledního alba Afraid of Heights. Tu jsme mimochodem zařadili mezi nejlepší desky loňského roku!

Samotní Billy Talent se už na české publikum velmi těší, dle jejich vlastních slov reaguje prý správně divoce.

Jako předkapela se představí talentovaná pětičlenná pop-rocková kapela Tigress, která se řadí mezi největší objevy posledních měsíců.

My už se nemůžeme dočkat! A Vy?

Akci pořádá Rock For People. 

FB EVENT

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: