Zní ONE:AM lépe naživo, než ve studiu? Posuďte sami! (exkluzivní premiéra)

Před týdnem vydali nový video k Dank Memes and Anxiety a teď přichází s live nahrávkou.

Tajemní ONE:AM přináší živou verzi písně F.I.T.W. kterou nahráli 22 listopadu letošního roku v klubu Famu.

Hrát naživo nás baví. Vlastně teď trochu lžu. Baví to ZebraBoye. Já jsem z každýho hraní před lidma strašně vyklepanej. Třesu se. Nejsem schopnej rozumně mluvit. Sice je to lepší a lepší, ale stejně někde hluboko ve mě zůstává pocit, že tohle vlastně nemám dělat. Že jsem jenom podvodník co si hraje na muzikanta a hraní naživo bych měl nechat těm schopnějším.” vypaluje s překvapivou palbou sebekritiky Agama Guy.

Hrát naživo mě nebaví. Vlastně teď trochu lžu. Nebaví mě překonávat moje úzkosti.” uvádí následně věci na pravou míru. Hudba je však terapií a mocnou čarodějkou, která už vyléčila nejednu pochroumanou duši. Členy ONE:AM nevyjímaje.

IMG_3086

Jak se Vám live verze od ONE:MAN líbí? Bavila Vás víc, než předchozí studiovka? Dejte jim vědět do komentářů a sdílejte jejich čerstvou novinku!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.