Třetí Klubovní Pouštěčka v Praze je tady. Na koho se můžete těšit tentokrát?

Do třetice všeho dobrého se vracíme s Klubovní pouštěckou do BAR coming soon, kde na Vás ještě další a dosud nejnašláplejší Pouštěčka!

I tentokrát se můžete těšit na tři živé inteprety a následnou Klubovní Pouštěčku v plné sestavě během, které uslyšíte naše nejoblíbenější songy i ty nejšílenější kombinace jaké nás toho večera napadnou. Po posledních akcích máme na co navazovat a samozřejmě to budem chtít ještě překonat 🤘

To vše během jednoho bujarého večera. Udělejte si v diářích červenejch puntík u data 16. února, kdy se společně opět uvidíme v Coming Soonu!

VYSTUPUJÍCÍ:
Eliška Buociková – I tentokrát na naší akci vystoupí holka se zelejma vlasama. Po Tereze z Mladé Perspektivní Ryby se o slovo tentokrát hlasí neméně talentovaná zpěvačka Eliška Buociková. Rodačka z Broumova za sebou má i přes relativně nízký věk řadu hudebních zkušeností mezi, kterými nechybí například působení v kapele Where´s the food?, spolupráce s “krajany” Imodium nebo účast v jedné nejmenované talentové soutěži. Nyní však kope sama za sebe a jde jí to mimořádně dobře. Připravte se na písničkářský talent, který odhaluje svoje pocity procítěnými a přitom inteligentními domácími texty.

 

Eliška Buociková – Tajný noci: https://www.youtube.com/watch?v=PuftIVD5g2k

GnostaG – I tentokrát nebude na Pouštěčce chybět ani rap. Gnosta G, což je pseudonym pod kterými se skrývá rapper, social media expert a politický aktivista, Jan Vrobel. Vrobi přešel před několika měsíci od kytar (folk – metalová kapela Cruadalach) k rapu a mezi největší objevy loňského roku jsme ho nezařazovali rozhodně nadarmo. Pokud v rapu hledáte přidanou hodnotu, společenskou kritičnost i politický apel, Gnosta G je tím, co potřebujete vidět a slyšet! Krom hudby se Honza věnuje i humanitárním aktivitám nebo se podílel na úspěšně kampani Pirátů. Muž mnoha tváří, činností i talentu.

GnostaG – Ronin: https://www.youtube.com/watch?v=AVSFaoN7pO4

Velkatlusta0 – Psali jste si o něj. A máte ho mít! Mluvčí naší generace kdysi ze Zahradního města se představí jako headliner živé sekce naší další Pouštěčky. Monstrum, které točí nejstřeštější videa domácího Youtube. Hrdlo, které kdysi pělo a hřmělo v kapelách jako Kissing the Gravestone nebo Birds And Wolves. A nyní trochu zvrácený intelektuál, který představí svojí vizi světa, ve které musí jít i láska občas trochu stranou. K dispozici možná bude i tolik nedostatkový merch a budete se moc i dozvědět, jak to vypadá s očekávaným knižním debutem Smutný podzim.

POUŠTĚČKA:
Ihned po konci akustického setu se můžete těšit na třetí pražskou Klubovní pouštěčku! O její produkci se postarají Gumi, Tereza a Hadrabak, které tentokrát doplní i sesterské duo Dj Karol a DJ Pája.

Těšit se můžete na průřez všech našich nejoblíbenějších žánrů. Minule to byla pěkná divočina, takže máme na co navazovat a co překonávat!

Takže 16. 2. v Coming Soonu?

Takže 16. 2. v Coming Soonu?

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ:
Můžeš i nemusíš přihodit něco do kloboubku, ale měj na paměti, že valná část z toho, co se vybere jde na kapely a provozní náklady akce.

Těšíme se na Vás!

Vaše Klubovna

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: