Novoroční soutěž je tady! Chcete vyhrát?

V novém roce Vás chceme ještě více obšťastňovat a zahrnovat Vaše pokoje a monitory kvalitní hudbou. A tak jsme si pro Vás připravili novoroční soutěž. Trochu jsme zamakali a podařilo se nám pro Vás získat nové album Linkin ParkOne More Night Live“ a Kublai Khan Nomad“. Co pro výhru musíte udělat?

Máme tu pro Vás luxusní dárečky. Směle do toho!

Máme tu pro Vás luxusní dárečky. Směle do toho!

PRAVIDLA:

Povinná kritéria

Být fanouškem Klubovny na FB – zde

Být fanouškem Klubovny na Instagramu – zde

Zaslat nám pod komentář soutěžního příspěvku, na co se v hudbě příští rok nejvíce těšíte – http://bit.ly/PravidlaKlubovna

 

Nepovinná kritéria

Potěšíte nás, když budete i sdílet událost naší pražské Pouštěčky (veřejně) – https://www.facebook.com/events/142911406496224/ (nepovinné kritérium, ale dost nám tím pomůžete)

Klidně nám i připište, co byste od nás chtěli v následujícím roce číst, vidět nebo co podle Vás můžeme zlepšit v následujícím roce – http://bit.ly/PravidlaKlubovna

 

Soutěžit můžete až do středy 17.12.2017 do 23:59h! Pak vylosujeme výherce z komentářů na facebooku pod příspěvkem soutěžním příspěvkem. Držíme palce a doufejme, že nás čeká, co nejzajímavější hudební rok 2018!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: