Small Town Life reflektují sebeklam současného Slovenska (Exkluzivní premiéra)

Small Town Life hlásí drobný odklon od zavedených pořádků. Bratislavská formace tentokrát sází na postupně budovanou atmosféru, kterou pohání bicí, dynamika, napětí a atmosferičnost.

Melodičnost Small Town Life vyměňují za otrlý komentář k přežívání v unavené a stagnující společnosti, jejíž zaslíbená země se proměnila ve skládku vlastních sebeklamů, iluzí a nenaplněných snů. Naděje není očekávána, nepřichází, ale nebe stále nikdo nevidí hořet.

Reflexe nelehkých a nehezkých časů u našich sousedů nese název „Coda“. Singl byl nahrán v bratislavském Studiu PULP svépomocí kapelou a o mastering se postaral Alexandr Vatagin. Klip režírovala Daniela Sláviková společně s Alexem Miartušem. „Coda“ je druhým z mimoalbových singlů, které kapela nahrála po svém debutu Common Grey. 25. 4. vychází na všech streamovacích platformách a svou hutnou atmosférou zaujme na první dobrou.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: