Pardubický cestopis Michala z .themayrevolution. Kam před a po KFN za vírem zábavy?

Zdar, ty pojedeš na KFN do Pardubic, kromě toho tam nemáš žádnej program a nevíš nic o Pardubicích? Oukej, tak já ti udělám nějakýho průvodce. Moje jméno je Michal, jsem basák domácích .themayrevolution a ty se posaď na prdel, čti a kroužkuj plán v mapě.

Do Pardubic určitě přijedeš rovnou dopoledne a půjdeš nějakej sightseeing. Pardubice jsou malý, takže neboj, uvidíš všechno. Rozhodně doporučím začít na Pernštýnském náměstí. Tam najdeš malebné domy pozdně gotické výstavby s krásnými malovanými štíty a majestátní morový sloup uprostřed. Nejdřív si vybereš ten s nápisem „Beseda“, kde si na procházku městem vezmeš nejlepší Plzeň, co tady najdeš. Dál půjdeš Pernštýnskou ulicí (do you see the pattern?) přes příhrádek na pardubický Zámek. Teď se pravděpodobně čtenáři poprvé rozdělí na dvě skupiny. Ti co už mají hlad a ti co si přidají na vyhládnutí ještě jednu část sightseeingu – šedesát metrů vysokou Zelenou bránu. Tak rychle nahoru, prohlédnout panorama úplné placky a hledat jídlo.

Fanoušci klasické české kuchyně se budou rádi vracet do prostoru Besedy. Vaří fakt skvěle a ta Plzeň je k jídlu taky super. Na steaky a burgery máme v okolí také skvělý podnik. Jmenuje se Archies a pro masožrouty je to skvělá volba. Grilované hovězí tam ale narvou i do salátu. Vegetariánům bych doporučil buď Pasta Křivka nebo indické Namaste. Koho zklamu jsou ale vegani. Pardubická infrastruktura není úplně moderně nastavená, takže najít veganské jídlo je těžký oříšek.

na burgery do Archie’s grill&bar

Nažraný? Supr, pořád zbývá dost času do první kapely, takže čas na kávu. Teď doporučím Klub 29. Nejlepší specialty coffee v Pardubicích v krásném prostoru divadelního klubu. Cože? Připomíná ti to místo něco? Nevim, kámo, kde jsi to mohl vidět.

Pardubice jsou fakt hezký, že jo! Tak to ti doporučím i suvenýr z této krásné cesty. V Pernštýnské ulici najdeš showroom brandu Pardubickej lajf, kde ti naši milí kamarádi Michal a Ondra nabídnou svoje trička, mikiny, kšiltovky nebo plátěnky s Pardubickým lajfem. Odtamtud už bude čas jít směr Ponorka, kde už potkáš Gumiho s Hadrabákem, celej line-up kvůli kterýmu jsi přijel a hlavně mě a zbytek .themayrevolution!

Cože? Už skončila pouštěčka a ty chceš ještě kalit? Oukej, tak jdem. Drinky a skejty jsou skvělej nápad, viď? Skvělý, tak pojď s náma pít drinky do Flipu. Útulnej basement bar, super lidi, super atmosféra s afterafterparty jak vyšitá. Flip taky zavírá tak skvěle, že to rovnou zvládneš dojít na vlak do jakýkoliv prdele, ze který jsi přijel. Tak čus, vidíme se v pátek.”

EVENT NA PÁTEČNÍ EVENT

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.