V člověku občas bouchnou saze, a někteří nechají diplomacii stranou, přemítají Flashback (Exkluzivní premiéra)

Hradečtí Flashback jsou zpět a tentokrát budou křupat kosti. V jejich novince “Bonecrusher” totiž nechybí bejsbolky ani další motivy, které naznačují, že je třeba pořádek občas nastolit hrubou silou.

“Námět na text je podle skutečné události. Když člověk v sobě drží moc problémů, sraček a k tomu si rád dá, může to v něm bouchnout. Mozek pak opravdu vypadá, jak rajče. Zcvrklej a krvavě červenej!” popisují nevšedními přirovnáními Flashback chvíli amoku, kdy může dojít k pomyslnému blikanci.

“Momentálně se plně soustředíme na pořadatelskou činnost. Za dva týdny, 31.7., proběhne Letní HKHC Fest, který jako Flashback společně s Everyday Hate a několika přáteli pořádáme. Akce je kousek od Velkého náměstí v historickým centru města. Počtem kapel a stylovým zaměřením naprosto unikátní koncert v historické zástavbě Hradce! Krom obou zmíněných kapel zahrajou Crippled Fingers, Censorshit, Meresiew, True Reason, Mr.Dynaboom a taky kluci z Brna Deform. Vlastně to jsou kapely ze skoro všech koutů republiky, plus jedna z Topolčan. “ odhaluji Flashback neskromné plány na následující měsíce.

“Jinak máme několik rozpracovaných songů, který určitě povedou k nějaký větší nahrávce. Jestli CD, či EP nevíme a zatím o tom nijak nedebatujeme. Určitě je ale postupně budeme zařazovat do setlistu našich live shows. To je v podstatě pro nás dlouhodobě důležitý. Odehrát kvalitní koncerty, potkávat se s lidma z branže. S fanoušky, pořadateli a taky kámošema z kapel.” dodává domácí hardcorová jistota.


13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: