Fajtfest s Klubovnou neznají slovo NE. A proto zachránili festivalovou Afterparty

Fajtfest a Klubovna se nikdy nevzdávají a ve spolupráci s producentem Vojtou Pačesným vám přináší slibovanou afterparty. Fajtfest21 prostě pokračuje dál a vy si slibovanou afterparty nenechte ujít!

V neděli 18.7. na vás v Modré Vopici čeká corové dohráno ve složení Hillside, Abbie Falls a Depression Island. A aby byla after skutečnou after dočkáte se i tradiční Klubovní Pouštěčka. Tři kapely a na závěr party bez hranic.

Fajtfest Family přijde slavnostně uzavřít letošní Fajtfest! 

KAPELY

Hillside – Vítězové loňské Klubovní soutěže o hraní na Fajtu mohou opět slavit. Na FF si získali spoustu nových fanoušků a taky další hrací příležitost pod vlajkou KFN. Otvírák večera jak se sluší a patří. 

Abbie Falls – Jedno z nejpříjemnějších překvapení letošního ročníku. Kapela se po příchodu ambiciózního producenta a basáka Vojty Pačesného změnila k nepoznání a obhájila vysoký hrací čas. Abbie Falls se daří i na Spotify a jejich merch, jak víme na vlastní kůži.

Depression Island – Koruní princové scény? Depression Island každopádně patří mezi velké objevy posledních let a my s nimi máme v rámci Klubovny a Fajtfestu velké plány. Kapelu navíc v headline slotu požene dopředu i fakt, že jejich set na FF ztížily technické komplikace. Ve Vopici ze sebe vydají to nejlepší. 

Klubovna Afterparty – Když se spojí Gumiland a Nagano vypukne obvykle party bez hranic, kterou milují provozní baru a při které trpí nejeden barman spěchající domů. Tahle party obvykle nemá hranice, pravidla, a podle toho to taky vypadá. Na Fajtfestu se končilo před šestou a hlavní aktéři usnuli rozesetí po areálu. Jak to dopadne tentokrát?

LINE-UP:

19:00 – 19:40 Hillside

20:00 – 20:40 Abbie Falls

21:00 – 21:40 Depression Island

22:00 – ?! Klubovna Afterparty 

PRAVIDLA:

Test – Ano (nebude vyžadován u vstupu, niceméně je POVINNOSTÍ mít antigenní test u sebe a to ne starší 72h nebo PCR ne starší než 7 dní platí)
Rozestupy – Ano
Místa k sezení – Ano
Podrobněji popsaná omezení jsou dostupná na webu: https://covid.gov.cz/…/omezeni-koncertu-predstaveni-v

VSTUPNÉ (pouze na místě):

100 Kč s páskou / vstupem z letošního Fajtfestu

200 Kč bez pásky / vstupu z letošního Fajtfestu

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:
www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
http://bit.ly/IGKlubovna

Klubovna x Fajtfest


klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.