Marný boj se spánkem. Depression Island otevírají třináctou komnatu Insomnie (Exkluzivní premiéra)

Jeden z největších objevů loňského roku nezahálel ani letos a potvrdil pověst jednoho z největších kapelních příslibů posledních let. O Depression Island je právem slyšet a je zcela jisté, že to nejlepší mají metalcorový sympaťáci z Pacova ještě před sebou. Úspěšné období a narůstající fanbase si ovšem často vybírá svou daň, třeba boj s nespavostí, která se stala hlavním tématem nového emotivního videosinglu Insomnia, který můžete v exkluzivní premiéře shlédnout na našem portálu.

Song napsanej po nocích, který byly opravdu nepříjemný. Znáš ten pocit, kdy jsi fakt unavenej, ale za boha nemůžeš usnout, a když už jednou zabereš, tak se po pár minutách stejně probudíš? Tak o tom je přesně INSOMNIA,” otevírá vlastní třináctou komnatu frontman Kráty, který se s nespavostí pere už poměrně dlouhou dobu. Krom frontmanství je taktéž úspěšným barberem ve vlastním barber shopu Die Hard s pobočkami v Praze a Táboře.

“Ve videoklipu se promítají některé příznaky této poruchy spánku. Režie se tentokrat zhostil talentovaný Roland Szabo, který s jeho štábem odvedl opravdu kvalitní kus práce. Byla kosa, sněžilo, bylo to náročný, ale snad se to vyplatilo,” hodnotí hlas DI pozitivně spolupráci s novým režisérem.

“Nahrávka už klasicky vznikla ve studiu u Ronyho Janečka, a to včetně mixu i masteru. Tak si užijte nový Depression Island! 🖤 ” uzavírá za kapelu předvánoční dárek všem fanouškům a nespavcům.

SLEDUJ DEPRESSION ISLAND

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: