My Hard Lesson uvádí naspeedovanou novinku Hatred. Spolupracovali na ní s Klubovnou

Táborští rakeťáci My Hard Lesson zaujmou každého na první dobrou především svou nespoutanou energií, která prokládá každé jejich vystoupení. A právě tento atribut, stejně jako záliba v divokých mejdanech se staly hlavním motivem jejich novinky “Hatred” z aktuálního počinu “Pure“.

Režii klipu si vzal vůbec poprvé pod svá křídla Gumi z Klubovny, který využil služeb jednoho z nejtalentovanějších klipařů u nás, Matyáše Jakeše, jež se podílel například na klipech pro No Face No Case, Silent Generation nebo aktuálně Skywalker. Do hlavní role byl pak obsazen frontman František známý také coby Totally Nothin. I díky jeho auře, tak se na scéně nečekaně objevili i rappeři Dorian a Psycho Rhyme, nadžánrové soupětí pak dotvrzuje účast indie model z Good Times Only, kteří pro natáčení MOSHpitového maratonu zapůjčili svou ikonickou zkušebnu.

“Původně měl bejt klip na hatred setřih všech různejch záběrů za šest let působení kapely ale když jsme po SPP vydali EP Pure, napsal nám Matt Yakesh sám od sebe že na to chce natočit. Po pár pivkách a vizualizování si celou režii vzal nakonec na starost Gumi, který se své role chytil opravdu zodpovědně a svoji režijní premiéru musím říct zvládl na jedničku podtrženou!” vychvaluje si spolupráci bubeník Paul.

“Sem fakt moc rád, že už je to konečně venku a že sme to dotáhli i na Slam Worldwide channel, po dlouhém a složitém vyjednávání. Je to už finální pomyslná tečka za starejma věcma a teď už se budou střílet jen nový věci. Máme v šuplíku pár bangerů, takže do jara čekejte rozhodně další muziku! Ještě jednou díky všem co se podíleli na klipu a v míru si užijte svátky!” zní z tábora táborských showmanů, které na jaře uslyšíte i v rámci jihočeského vydání KlubovnaFajtfest Night v MC Fabrika.

“Klipařinu jsem si chtěl vždycky vyzkoušet a jsem rád, že se mi to ještě před třicítkou povedlo. Původně záměr byl trochu jinej, mělo jít o čistě příběhový dílo. V průběhu dne se to, ale tak utrhlo, že jsme si nakonec řekli, že vsedíme na tu neurvalost a spontánnost, která tohle natáčení provázela. Točili jsme víceméně v době, kdy se koncerty teprve rozjízděli a na to nadrženost na první moshpit tu myslim si úplně čiší” vzpomíná Gumi na divokou natáčecí seanci.

Co víc dodat? Na ty správné věci se vyplatí počkat a nevšední nadžánrová spolupráce snad naplnila svá očekávání. Ostatně posuďte sami.

MY HARD LESSON

FACEBOOK

INSTAGRAM

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

foto // Neny


klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.