Klubovní Pouštěčka se chystá dobít Vítkov! Klubovna stage na Žižkovské Noci

Klubovních Pouštěček není nikdy dost a ohromně nás těší Váš zájem!

Po divokém večírku v Bar Coming Soon, na kterém zahrálo i skvělé trio Eliška Buocíková, GnostaG a VelkáTlustá0, se tentokrát chystáme na Žižkov.

Na naši oblíbenou Žižkovskou Noc!

I tentokrát se můžete těšit na večer plný hudebních objevů a žánrových veletočů od folku, popu, ema, až po rap. A chybět nebude ani tradiční a v poslední době nebývale divoká Klubovní Pouštěčka. Během níž uslyšíte naše nejoblíbenější songy i ty nejšílenější kombinace jaké Vás napadnou. Záruka kvalitní hudby i divoké party zaručena 🤘

VYSTUPUJÍCÍ:
Weathered Man – Solo projekt EMO boye z Homesick (dříve třeba Forget Your Enemies) debutovat na naší druhé Pouštěčce a řada z Vás si o něj psalo znova. Tak tady ho máte! Majkl Olič opět poodhalí svoje písničkářské já.

Lukáš Landa – Zpívající architekt Lukáš Landa před několika lety uhranul alternativní scénu debutovou deskou This Is This (2014), kterou podpořil například na první a jediné Rockcast Party. Od té doby, ale ušel kus cesty a po návratu ze Švýcarska, které je jeho druhým domovem, se naše cesty opět spojí. Tentokrát na naší Pouštěčce. Lukáš patří nejvýraznější mladé písničkáře své generace a jsme moc rádi, že přijal naše pozvání.

Technicolour – Honzu “Kachnu” Kučeru můžete znát z kapel Hustler State, dnes už kultovních Crystal Kidz, ale zejména Skywalker. Tentokrát se však představí sám za sebe v mnohem imtimnější poloze. A máme velkou radost, že jeho solový emo – folkový projekt Technicolour budete moc premiérově slyšet na této akci! A rozhodně se je na co těšit. Pestrý repertoár zahrne covery, dosud neslyšené autorské songy, a možná dojde i na něco od Skywalker.

Aiko – Tohle jméno si zapamatujte, protože do pár let bude všude! Fenomenální talent, který se nerodí každý den s rozsahem (dámy prominou) jako kráva a velký objev, který se chystá uhranou i naší stage. Zpěvačku s ruskými kořeny Aiko jsme objevili relativně nedávno na Youtube a bylo nám jasné, že to nemůžeme nechat jen tak bez povšimnutí. Dřív, než bude pozdě.

Kany – A na závěr ještě jedno jméno, které jste u nás už mohli slyšet. Kanyho vystoupení na nedávné Pouštěčce rozpařilo snad všechny přítomné, a taky bylo jasné, že se neslyšíme naposledy. Rapující ex-rocker (dříve Orangecap a Kurtizány z 25. Avenue) loni vydal povedenou desku Spektrum, na kterou se chystá navázat už letos. První ochutnávky uslyšíte exluzivně už na Vítkově. Čekejte speciální hosty, kytarový pojetí rapu a formu s mozkem, srdcem i textařskou empatií.

 

POUŠTĚČKA:
Ihned po konci koncertních setů se můžete těšit na čtvrtou pražskou Klubovní pouštěčku! O její produkci se postarají Gumi, Tereza a Hadrabak, které i tentokrát doplní další Klubovní DJs.

Těšit se můžete na průřez všech našich nejoblíbenějších žánrů. A čeká Vás i nejedno překvapení. Minule Coming Soon málem spadl, otřese se tentokrát i Památník na Vítkově?

Pouštěčky bejvaj divoký!

Pouštěčky bejvaj divoký!

Těšíme se na Vás!

Vaše Klubovna

Akce je součástí festivalu Žižkovská Noc

žn

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: