KlubovnaFajtfest Night se vrací do Prahy! Co přinese její druhé vydání?

Fajtfest a Klubovna opět přiložili ruce k dílu a společnými silami vrací do hry populární sérii KlubovnaFajtfest Night, tentokrát za přispění nadšenců z Find You Core. Přijďte si užít unikátní mejdan, na kterém se představí nejtalentovanější corové sebranky i stále expandující rap!

V pátek 3.9. odstartujeme podzimní klubovou sezonu ve velkém stylu. Na jejím startu se můžete těšit na VIP sestavu, kterou obstarají Stercore, Stellaris, Severals, Abbie Falls a Totally Nothin. Tradiční party veselí obstará i Klubovní Pouštěčka, kde opravdu neexistují hranice. Svědci nekonečného veselí z Modré Vopice tuto message jistě rádi potvrdí.  Přiďte s námi podpořit corovou špičku obohacenou jedním z nejzajímavějších jmen na rapové scéně!

LINE-UP:

Stercore – Mají feat s CJem z Thy Art Is Murder a na Slovensku patří k absolutní žánrové špičce. Ambiciozní Stercore však míří mnohem výš. Aktuálně si dávají dobít i Českou Republiku, kde si udělali skvělé jméno především na Fajtfestu. Další cílovou destinací má být KlubovnaFajtfest Night, na které hodlají natahat další nové duše svou temnou diktaturou.

Severals – Jedna z nejstylovějších kapel u nás. Severals ovšem samozřejmě nezaujmou jen tím s jakou precizností ladí světla a outfit. Mluví za ně především matematicky přesné riffy, výrazné melodie i naléhavé pojetí nahrávek nahrávek a live shows. A kdo členy kapely zná, větší i nevšední zábavu na afterparty. 

Stellaris – Momentálně nejdiskutovanější jméno na tuzemské metalcorové scéně. Stellaris s charismatickou Nicole budí emoce, což jim zároveň dává trochu vítr do plachet. Na každou novinku se bedlivě čeká a nejinak tomu bylo i u jejich vystoupení na FF. Nová metalová naděje rozhodně zaujala a bije na poplach i se svou aktivitou zvanou jako #FindYourCore.

Abbie Falls – Kometa posledních týdnů, která na Fajtfestu zaznamena obrovský úspěch, který ještě vynásobila skvělou show na FajtfestAfterparty by Klubovna v Modré Vopici. A řekla si o nejvyšší čas mezi živými kapelami zničujícího večera. Drtivé breakdowny, impozantní čísla na Spotify a stále roustoucí armáda věrných. Let’s GO!

Totally Nothin – S kapelou frontman My Hard Lesson a solově Totally Nothin. Nenechte se ovšem zmást názvem. S TN roste jedno z nejžádanějších a nejvýraznějších jmen současné rapové scény. Jihočeský rodák s celorepublikovým zásahem si ze své hardcorové minulosti i současnosti přenesl do své emo rapové etapy to nejlepší a krátce před svým prvním milionem views uzavře živou sekci pražského návratu KFN.

Klubovna Afterparty – Tohle bude doufejme dlouhá noc, protože se do služby hlásí i Klubovna Pouštěčka 🎉 Ideálně bychom chtěli začít hned po kapelách, aby bylo afterce FAJTFESTu učiněno za dost. Pokud máte songy, který si s náma chcete zařvat, sem s nima. Uděláme si společně hezkou neděli a bolevé pondělí!

VSTUPNÉ (pouze na místě): 230,-

Test – Ano (nebude vyžadován u vstupu, niceméně je POVINNOSTÍ mít antigenní test u sebe a to ne starší 72h nebo PCR ne starší než 7 dní platí, vemte si také respirátor)

Rozestupy – Ano

Podrobněji popsaná omezení jsou dostupná na webu: https://covid.gov.cz/…/omezeni-koncertu-predstaveni-v

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:
www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
http://bit.ly/IGKlubovna

Klubovna x Fajtfest

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.