KlubovnaFajtFest Night navštíví i Jižní Čechy! Kdo obšťastní Fabriku v Budějovicích?

To, že k sobě mají zástupci hudebního festivalu FAJTFEST a hudebního media a movementu Klubovna blízko, není žádným tajemstvím. A dokázaly to i první čtyři eventy, které v Praze, Brně, Liberci a Hradci Králové narvaly kluby a dostaly na stage domácí žánrovou špičku. Nyní přichází čas na další pokračování, která se dostane i do dalšího města a regionu. KFN premiérově zamíří do Českých Budějovic!
 
Prožijte s námi ve MC Fabrice nezapomenutelný večer, během kterého budete moci sledovat nejtalentovanější domácí kapely, žánrové premianty i nevšední nadžánrová spojení. Akci navíc zakončí tradiční divoká Klubovní Pouštěčka, kde neexistují party hranice.
Sledujte tento článek, neboť v něm budeme průběžně doplňovat jednotlivá jména na eventech!

České Budějovice  – Fabrika (21. března, 2020)

0_fb-event-cover

 VYSTUPUJÍCÍ:

My Hard Lesson – Táborší psy My Hard Lesson nás uchvátili v otvíracím slotu loňského Fajtfestu a dali brouka do hlavy. Jihočeská mladá krev potěší všechny milovníky uštěkaného hardcoru. MHL nedávno vydali svěží singl Tolerance a letos mají v plánu ucelenou nahrávku i nový merch.

Kapela, která ráda koketuje i po dalších žánrech otevře večer lavinou energie!

Meresiew – Dobré duše, srdce ze zlata. Zkušení chasníci Meresiew předvedli v Liberci strhující výkon do neutrálního davu, který nás uchvátil natolik, že si je tentokrát vytáhneme na domácí půdu.

Divočáci a srdcaři v čele s Adzíkem předvedou strhující SBHC style! 

 

Těšíme se na Vás!

Vaše Klubovna

VSTUPNÉ:

Vstupné brzy oznámíme

Lístky budou k dispozici na místě v klubech

www.klubovna.net

www.fajtfest.cz 
www.facebook.com/klubovnacm
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: