Klubovna Friday Night ještě v únoru! Koho jste pozvali tentokrát?

Tradiční Klubovna Friday Night hlásí pokračování! I tentokrát v prostorech legendárního Paláce Akropolis, kde nás čekají multižánrové koncerty i tradiční Pouštěčka.

I tentokrát se můžete těšit na maximálně pestrý večer. Nabídneme čtyři inteprety, kteří dokazují, že se dá skvěle tvořit i v rodném jazyce.

Koncerty, kytary, avandgartní rap a další okolnosti, které byste si neměli nechat ujít!

Dawe & TomášDawe Gates s Tomáš Volár opustili své kapely i komfortní zonu a začali tvořit společně. Jejich nový projekt má víc, než k breakdownům blízko k tvorbě oblíbenců jako Twenty One Pilots, The 1975 nebo Yungblud. Jejich tvorbu reprezentují především texty v češtině, plošný zvuk a experimenty s elektronikou.

Mladé Perspektivní RybyTerka s Karolínou hráli na naší vůbec první akci a je čas si dát repete. Holky na sobě za poslední dva roky pořádně zamakali a dřina se jim začíná vracet. Zvýšený počet koncertů i zájmu, který reflektovala i pozice vánočního tipu týdne na Bandzonu. Ačkoliv se Rybí tvorba motá ve vodách folk-popu, tak má neskutečný drive a umí strhnout. Těšíme se!

Smrtislav – Co by bylo s naší akcí, kdyby nebylo Jakuba Zachovala? Pořádala by Klubovna akce? Byly by akce v BAR coming soon? Proběhl by tenhle večer? Kytarista Smrtislava byl upřímně dost zásadní element těhle večerů a konečně se nám povedlo dohodnout i se Smrťákem.

Neznámější jméno line-upu za sebou jednu solovou desku i vystupování na největších tuzemských festivalech. Kruh se uzavírá. Populární trio Tuzex, Kuba a Anna konečně vystoupí na Klubovním eventu!

Pokoj 25 – Je to rap? Avantgarda? Nebo dokonce šanson? Na hyperaktivního DJe pražského ultravaganta hoštyho neexistují žánrové vzorečky. Scorn, student pražské konverzatoře se loni pokusil vydat vlastní cestou a dopadlo to na výbornou!

Jeho projekty Sebe a Pokoj25 ocenila nejenom pražská klubová omladina, ale i zkušení žurnalisté, kteří dokonce Pokoj25 zmiňovali i v souvislosti s žánrovými Anděly. Bude to superkrásný!

VSTUPNÉ činí 100,- (pouze na místě)

POUŠTĚČKA:
Ihned po konci setu headlinera se můžete těšit na další pražskou Klubovní Pouštěčku!

Můžete se těšit na průřez našich nejoblíbenějších tracků a žánrů. A čeká vás nejedno překvapení. Přijďte si naposlouchat nový talenty na scéně, slavit a zažít další legendární mejdan 🤘

fb_ig_post_lineup

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: