KlubovnaFajtfest Night míří do Pardubic. Koho do Ponorky přivezeme?

Klubovna a Fajtfest se svou KlubovnaFajtfest Night vůbec poprvé vydají do Pardubic! KFN tak naváže na tři roky starou účast v sousedním Hradci Králové, kde se trhly dveře a rozdávala láska. Bude to v Pardubicích ještě lepší?

Samozřejmě u toho opět nebudou v pozici headlinerů chybět .themayrevolution, kteří se v současnosti těší velké a oprávněné pozornosti. Společně s nimi se do Pardubic vrací i krajánci Nature Trip, kteří za námi přijedou až z dálného Brightonu. Vůbec poprvé se na KFN představí Brighter Days, které Klubovna v prosinci označila za nejlepší tuzemskou kapelu loňského roku. Z Hradce Králové pak přijedou tvrdit muziku Flashback. A dojde i na rapovou složku, kterou obstarají Philipski & Gesto Booth. O závěrečnou smršť se postará afterparty Klubovny a DJ Nagana!

KAPELY

.themayrevolution – Hudební Pardubice už dávno nejsou jenom Vypsaná Fixa, Dukla Vozovna a Milion Plus, nejčerstvějším leaderem jsou .themayrevolution – formace, o které se oprávněně začíná mluvit napříč celou republikou. K tomu si připočtěte velkou muzikantskou zručnost a sebevědomí na stagi, které dělí nadprůměr od průměru. A mezi ten se .themayrevolution rozhodně neřadí. Na domácí půdě představí aktuální EP “Dead Inside” a my věříme, že jejich set dokáže probudit i mrtvolu.

NATURE TRIP – Z tohohle úlovku máme velkou radost! O Nature Trip stojíme v rámci KFN již delší dobu, ale poladit společný termín je učiněná alchymie. Proč? Kluci žijí v Brightonu, takže se podobné možnosti rodí jen těžko. Teď nám to ale konečně vyšlo! A opět to vychází na Pardubice, kde už jednou s .themayrevolution úspěšně zahráli. Jádro kapely tvoří bývalý členové Pilot Season Aleš a Oťas, a Vít Kořistka známý také jako Vít Peking. Nature Trip patřili k nejpříjemnějším překvapením loňského Rock for People a my se už nemůžeme dočkat, až pod námi konečně zahrají!

BRIGHTER DAYS – Na konci roku v našich topkách zářil překvapivě jasný domácí hegemon. Brighter Days se se skvělou deskou “Walk” konečně dočkali pozornosti a věhlasu, který si zaslouží. Dokonce i my v redakci jsme je označili za domácí kapelu roku, a to bez debat a jednoznačně. Ačkoliv se pro nás dost překvapivě a nepochopitelně neobjevili třeba v listu na domácích Andělech, musíme jejich um a art ocenit aspoň účastí na vůbec první společné KFN. Brighter Days jsou koncepční umělci a posouvají netradičními postupy žánry o krok dál. A to i přesto, že je asi více docení za hranicemi. Lásku a vřelé přijetí jim ale můžete dodat i 26. května v Ponorce.

FLASHBACK – Není nad klasiku. Flashback milují hardcore v jeho nejčistší podobě, a to my máme rádi. Žádná pozlátka, žádné kudrlinky, prostě HKHC jak se sluší a patří. Velcí lokální patrioti se sympaticky uvedli na hradecké KFN, takže pro nás v rámci regionální reprezentace byli jasnou volbou. Letos se snad dočkáme nového materiálu, a navíc je taky čeká spousta koncertních výzev. V červenci si například zahrají na Slovensku s legendárními Pro-Pain.

PHILIPSKI & GESTO BOOTH – Znáte stránku Grafickej Odpad? Pak vězte, že za jeho vznikem stojí nevšední rapper Philipski, který si rád hraje s kontrasty a sebeironií. Jeho loňský počin “EP volá domů” solidně zarezonovalo a my už delší dobu hledali platformu, kde mu dát prostor. A tak jej tasíme jako závěrečný bod naší pardubické KFN. Tenhle rap má totiž hlavu a patu, nadsázku a solidní show. Ostatně si to nemyslíme sami, s pozitivní recenzí už přispěchali také naši přátelé z Bbbaraku, což má rozhodně svou váhu.

VSTUP: 250,- (POUZE NA MÍSTĚ)

FB EVENT

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.