ADHD není pouze trápení. Může mít i pozitivní stránku. Goofy Cow o tom ví své (Exkluzivní premiéra)

Téměř po roce od posledního singlu vydávají Goofy Cow novinku s názvem ADHD.. Jde o osobní zpověď členů kapely a jejich pohled na život s ADHD, ať už ze strany diagnostikovaného nebo jeho okolí. Ke spolupráci pozvali Martynka z brněnské formace DENOI, který si vzal na starost druhou sloku singlu.

“Už při psaní textu jsme věděli, že na téhle písničce musí být hostovačka, zase… Chtěli jsme tam někoho, kdo dokáže napsat a odrapovat naprosto šílenej a zároveň vtipnej text v angličtině. Takových muzikantů po česku nechodí tucty a tak volba byla skoro od začátku jasná. A když souhlasil, nebylo o čem.Podle mého je to ta nejlepší možná volba a dopadlo to prostě skvěle.” Říká ke spolupráci Venca, bubeník Goofy Cow.

Spolu se singlem vychází i videoklip, kde hlavní roli ztvárnil zpěvák kapely – Kuba Pavlík. Děj začíná záběrem na člověka, který nemůže usnout a tak se vydává do víru velkoměsta. Bohužel čas hraje proti němu a párty v klubu už je dávno “over”, proto si roztočí svou vlastní – ve svém světě s cílem vybít poslední zbytky energie. Ale jak to tak u lidí s ADHD bývá, ani “vyždímání se nulu” nepomáhá ke kvalitnímu spánku.

“Točení videoklipu mělo vypadat trošku jinak. Hlavní postavu měl původně obsadit právě Martynko, ale osud tomu chtěl trošku jinak. Vzhledem k tomu, že čekal příchod nového potomka, ke kterému ještě jednou moc gratulujeme, se role zhostil Kuba. Dozvěděl se o tom den předem a myslím, že to zahrál špičkově!”  dodává Venca.

Videoklip si vzali na starost olomoučtí RB Videos & Photos, kredit za kriminální art patří Martině Sovišové. O mix singlu se postaral Alois Pospíšil z TA Musica a mastering singlu provedl Moimir Papalescu.

“Díky moc všem, kdo se na ní podíleli – od zvuku přes art a videoklip po komparz. Neskutečně si toho jako kapela vážíme. ADHD je pro mě symbolickou hymnou. Přesto, že tento název odkazuje na poruchu pozornosti, tuto diagnózu nevnímám negativně – právě naopak. Prostě “I’m bullets and fire, you are frozen in time” …” 

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: