Jsme ready! Klubovna startuje se svým webem

bile-logo

Možná to trvalo déle, než jsme sami původně chtěli a očekávali, ale konečně Vám všem, našim čtenářům a kamarádům zároveň můžeme poodhalit věc, kterou jsme pro Vás několik měsíců připravovali.

Klubovna je sice médiem, který dosud fungoval čistě na sociálních sítích, nebo v terénu, ale my jsme se, již od samého začátku chtěli vrátit ke klasice. K dobám, kdy jsme my sami hledali informace o našich oblíbencích, nebo zkrátka informace na jednom uceleném, a reprezentativním městě. Na webovkách.

Na těch našich se Vám budeme pokoušet přinést co nejvíce originálního obsahu, přinášet informace z první ruky, tvořit autentické články psané od srdce a plných plic, hledat nejrůznější neviditelná společensko – žánrová pojítka, ale předávat Vám i nová poznání.

klubovna_07

Snad se vám nová webová podoba Klubovny bude líbit, a pevně doufáme, že si jí oblíbíte minimálně stejně, tak jako tomu bylo u předchozích podob. Buďte tu jako doma!

Budeme jedině rádi za jakýkoliv názor, podporu, nebo nabídku užší spolupráce. Nebojte se nás zkontaktovat!

Chcete zjistit jaké je aktuální složení redakce, a kdo za projektem stojí? Navštivte sekci NÁŠ TÝM!

I nadále nás samozřejmě můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu, Youtube i Snapchatu.

Klubovna, 2016

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: