Klubovna boys v plný palbě!

Klubovna se představujePo představení celého projektu, jeho ambicí a idejí se nyní můžete seznámit se všemi jeho autory. Kdo stojí za Klubovnou? Co nás vystihuje? Kde a jak nás můžete případně kontaktovat? To vše zjistíte v sekci NÁŠ TÝM!

Zároveň však nejsme uzavřená sekta, takže vás mezi sebe rádi přijmeme. Máte pocit, že máte co říct? Jste invenční a chodíte na koncerty? Máte vlastní nápady, nedělá vám problém napsat kritický článek? V tom případě se nás nebojte kontaktovat na mailu klubovnarc@seznam.cz s ukázkou vaší práce, nebo zajímavým konceptem! S obvyklým ctrl + c a ctrl + v u nás ale moc nepochodíte. Preferujeme kreativní a nápadité autory, zkušenost odjinud u nás naopak zásadní roli nehraje.

SOUČASNÍ ČLENOVÉ:

Gumi – duchovní otec, zakladatel a dlouhou dobu jediná aktivní postava Klubovny (s prvotní verzí přišel již v únoru 2013). Po čase však usoudil, že není od věci “klíče” od Klubovny zapůjčit i dalším autorům.

Z autora tématických článků se postupem času stal převážně specialista na nevšední rozhovory, komentátor dění na sociálních sítích a dozor nad celým projektem. V Klubovně si krom sociálních sítí bere na starosti i sestavování line-upů a komunikaci s pořadateli.

GUMIHO INSTAGRAM

Venca – momentálně druhý hlavní předák Klubovny. Venca se u nás stará o grafiku a stojí za obrodou Klubovního medvěda a oceňovanými vizuály našich KlubovnaFajtfest Nights. Milovník dobrého indie a vína se zapojuje také do exekutivy a strategických operací.

 

Hadrabák – dobrá duše naší Klubovní sebranky, přesto se nejedná o žádného hafíska na vodítku. Jeho charakteristickými vlastnostmi jsou totiž svéhlavost a loajalita. Skrývá se v něm velký tvůrčí potenciál, proto také dostane na Klubovně dostatek prostoru.

Punk / hardcorovou muziku ze “sklepa” má v malíčku jako málokdo. Koncerty obráží týden co týden již od dob SLP a bude se u nás starat především o domácí underground tohoto ražení.

Hadrabák je čistá duše se srdcem rebela, což se Vám bude snažit předvést i na našem webu. A díky našim Pouštěčkám jsme mu začali říkat DJ Nagano!

 

Jana – její Klubovní start začal pěkně zostra, rozhovorem se světovou hvězdou Melanie Martinezz. Sympatická pestrobarevná fotografka a nově i moderátorka našich rozhovorů se velké výzvy nezalekla a řekla si o další spolupráci. Vkládáme do ní velké naděje.

 

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.