Fajtfest finalizuje svůj line-up. Premiérově vystoupí Tchert a vše směřuje k holandskému zázraku

Fajtfest i letos přichystal netradiční hostinu na závěr, která bude plná power violence, blast beatů, mosherů na stagi i pod ní, ale představí i hodně netradiční Holandskou – Českou spolupráci.

Zulu je powerviolence kapela z LA, upoutala hned pozornost lidí po celé zemi svým brutálně groovy powerviolence míchaný s brutálími blast beaty a přímočarým poselstvím o problematice afroameričanů ve Spojených státech (a samozřejmě i mimo samotnou USA). Jejich cílem je otevřít scénu a udělat z ní prostor pro každého, kdo má rád hudbu, a nejen pro lidi, kteří mají určitý demografický a kapitalizační profil. Jejich EP z roku 2019 a 2020 jsou nabitá emotivními texty, mluvenými básněmi a plačtivými klipy o systémovém násilí a vykořisťování. Myslíme, že budou opravdovou ozdobou celého festivalu a ještě budeme všichni dlouho vzpomínat na to, co se dělo 7.7. 2022.

Další obrovský úlovek je projekt dvou basáků pod názvem TCHERT Toma Rothschilda ze Skywalker a Dasey Hill a Jakuba Hlaváčka ze Silent Generation a Shrill Whispers. Fajtfest by měl být jediným letošním festivalovým vystoupením a tento kotel plný breakdownů necháme explodovat přímo na vrcholu kopce s těmi nejlepšími a tento Tchert vás bude chtít vzít lopatou pěkně po palici. Přesto, že je to zatím pouze projekt, tak se těší obrovské přízni fanoušků i médií. Tento čertovský úlovek nás velice těší!

Napovrch už prosakují zprávy o Fajtfestu v Holandsku a tento projekt začíná dostávat pevné a reálné obrysy. S největší pravděpobností Fajtfest v Holandsku proběhne v říjnu v luxusních prostorách klubu Neushoorn ve městě Leeuwarden v provincii Frisco. Za tímto nápadem stojí především náš dlouholetý hlavní sponzor, kamarád a metalová fans Hendrik Van Der Tol . V rámci této netradiční spolupráce přivítáme na Fajtfest 2022 dvě kapely z provincie Frisco a bude se na co těšit! Obě jsou doslova nasáklé hardcorem a nechybí ani vlivy trashe. Myslím , že jim ukážeme tu pravou rodinou FF Family atmosféru pod stagi i na baru! Přijměte je mezi nás a do naší rodiny přivítejme MANU ARMARA a CORNERED.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.