Klubovna Intro v duchu netradičního rapu. Dva dobří synové se opět vrací pod Klubovní plachtu

Klubovna se v aktuálním období nezastaví. V uplynulém měsíci jsme úspěšně realizovali první ročník našeho KlubovnaFestu, se kterým počítáme i do dalších let. Současně se snažíme reflektovat všechny relevantní akce, a že jich je! Nezapomínáme však na naší koncertní sérii Klubovna Intro, která se 23. června vrací na náš oblíbený Food Truck Point. A tentokrát se ponese v duchu alternativního doprovodu a dvou jmen, které již moc dobře znáte. Jsme moc rádi, že se pod naší plachtou opět představí VelkáTlustá0 a Hošty!

VELKÁTLUSTÁ0

Lukáše Sochora aka VelkouTlustou0 pravděpodobně není potřeba zdlouhavě představovat. Mohli jste jej slyšet v kapelách a projektech Birds and Wolves, Kissing The Gravestone, Indigo Ranch nebo Monitor, posledních pár let se ovšem plně focusově na svůj “divnoprojekt” VelkáTlustá0. Čerstvý hrdý otec v něm přemítá nad životem, společností a odhaluje svoje temné osobní stránky. Lukýno aktuálně chystá novou desku a brzy bychom se měli dočkat první ochutnávky, těšíme se!

S Klubovnou pojí VT0 dlouholeté přátelství a také několik vystoupení pod patronací Klubovny. Na jedné z dosud nejúspěšnějších se potkal i s druhým účastníkem Intra, nepřehlédnutelným Hoštym.

HOŠTY

Hošty je bez přehánění fenomén. Nevšední rapper, modní ikona, bavič, zamyšlený intelektuál, no zkrátka Ultravagant! Právě tak se nazývá i brand, za kterým společně založil s další nepřehlédnutelnou pražskou postavou, Maty Kačírkem. Noo, brand…on je to vlastně movement, který propojuje spoustu zajímavých kreativních postav pod jednou střechou a ateliérem na Palmovce.

Ale zpátky k Hoštymu. My na toho kluka nedáme prostě dopustit! Je to srdcař, kterej odehraje všechny koncerty na krev, umí svým věrným předat zásadní poselství a je prostě naprostej originál. Těšíme se na něj!

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

VSTUPNÉ: dobrovolné (pouze na místě)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.