Američtí rockeři The Maine přijíždí do Prahy

Americké rockové uskupení The Maine se představí 11. února v pražském Futurum Music

Baru v rámci série Rock for People Concerts.

themaine2019

Arizonská formace přiváží do ČR své sedmé studiové album You Are OK.The Maine jsou na hudební scéně od roku 2007, kdy vydali svůj první oficiální singl Stay, Up, Get Down.První studiové album Can’t Stop Won’t Stop vydali o rok později. Málokterá kapela na sebe dokázala svým debutovým albem upozornit tak, jako tato sympatická pětice. Od té doby vydali dalších šest alb, z nich poslední, již zmiňované You Are OK, v březnu 2019. Hudební styl The Maine obsahuje prvky indie rocku, popu nebo emo, s vášnivostí sobě vlastní se však kapela neustále vyvíjí a obohacuje svůj zvuk o novinky.

Společně s The Maine se v Praze představí i australská pop punk kapela Stand Atlantic.Ti vydali roku 2018 debut Skinny Dipping, do Prahy však dorazí i s novým repertoárem. Na podzim oznámili začátek prací na novém albu a uveřejnili ochutnávku v podobě singlu Hate Me (Sometimes).

Rock for People Concerts v následujících týdnech chystá několik interesatních klubových akcích. Za všechny jmenujme například příjezd Ho99o, Missio nebo Highly Suspect.

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: