Klubovna a Die Hard představují program večírku pro nedočkavé

S jídlem roste chuť a se spolehlivostí možnosti. Klubovna se také letos na Fajtfestu dočká vlastního stánku, který spojí s ověřenými parťáky z pražského a táborského Die Hard Barber shopu. A tahle vzájemná symbióza dvou zdánlivě rozličných part nás ohromně bavila.

U tohohle stánku to, až nečekaně žilo a letos ožije ještě víc. To Vám garantujeme! Novinkou je pak večírek pro nedočkavé. Krom umu šikulů z Die Hardu a Klubovní kreativity se dočkáte také čtyřech živých vystoupení v legendárním SkiBaru za doprovodu Filthyminds, Bad victim, Diligence a headlinující Depression Island. O závěrečnou party zteč se pak postarají rozpařené crew Klubovny a Fajtfestu.

Změn a inovací se také dočká samotný Klubovní stánek. Bude větší, nabídne mnohem více aktivit a také příležitost, jak nás přímo podpořit.

Na co se můžete u Klubovna & Die Hard stánku těšit?

– autogramiády kapel
– Die Hard barbershop úprava vlasů a vousů
– tetování s motivem festivalu
– prodej speciálního merche Klubovny
– prodej produktů teardrop.supply
– kolo štěstí o ceny
– Andre Brtník & DJ Nagano meet and greet a řada dalších překvapení…

KAPELY:

Filthyminds – Velký návrat na scénu ohlásila i brněnská hc mlátička Filthyminds, která hrála už na druhém ročníku Fajtfestu a jejich nekompromisní hardcore Vás určitě skvěle naladí na ty největší hvězdy následujících dní.

Bad Victim – Stálicí na FF jsou Velmezáci srdcem i duší Bad Victim. Tentokrát poprvé svoji pověstnou temnotu zahalí neméně kultovní vnitřní prostory skibaru. Čekáme velkou lokální podporu a zazní i song “Pod hrozbou deště”? Tolik otázek, které zaslouží zodpovědět.

Diligence – Poprvé se na Kopci objeví legendární death metalové těleso jménem Diligence s frontmankou Dahlien a stanou se bezpochyby velkým tahákem Klubovna&Die Hard party.

Depression Island – Kometa posledních měsíců, která bude z části lítat mezi zmíněným stánkem a SkiBarem, kde připraví půdu na následující tři dny toho nejkrásnějšího hluku. S DI máme dlouhodobě dobrou zkušenost a věříme v jejich další očividný progres. Kapela jež má své srdce a hlavní základnu na Vysočině bude jasným headlinerem večírku pro nedočkavé.

Klubovna&Die Hard Afterparty – Klubovní Pouštěčky už jsou dneska kult, který se z části zrodil právě na našem festivalu. Party bez hranic a pravidel, kde lítají boty vzduchem a padají rekordy v konzumaci na baru bude mít letos vzácného hosta. A tím bude právě zmiňovaný DieHard barbershop. Mash up a netradiční spojení, které vám nedá spát ani po kapelach.

ROZPIS PROGRAMU:
19 :00-19:35 Filthyminds
20:05-20:40 Bad victim
21:10- 21 50 Diligence
22:20- 23:00 Depression Island
23:30-03:30 Klubovna & Die Hard after

Tak na co se ještě čekáte? Ve středu je státní státek a my chceme provést první zatěžkávací zkoušku SkiBaru.

Vstupné // 100,- se vstupenkou na FF 2022, bez vstupenky 150,-

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.