A jde se slavit! Klubovna si k devátým narozeninám nadělí vlastní festival

Devět let a dost? Jasně, že ne! Příští rok vstoupíme do další dekády a všechny ty roky dřiny, nadějí, vizí a lásky pro věc je potřeba oslavit. A to pořádně! Dámy a pánové, Klubovna se letos dočká vlastního festivalu!

S láskou, dojetím a hrdostí Vás zveme na první Klubovna Fest, který proběhne již 21.5.2022 v Cafe v Lese, kde se krom sedmičky skvělých interpretů dočkáte také luxusní péče od DieHard Barber shopu a nového Klubovního merche!

LUDENS

Jasně, první asociace bude ten trochu otravnej song od BMTH, ale pojďme trochu bádat a zaměřit se na lokální scénu. Klubovna se vždycky snažila a nadále snaží hledat nový talenty, a kupodivu se pod tímhle názvem vyrojila poměrně dost zajímavá kapela. A rovnou Vám můžeme prozradit, že se jedná o band, který trochu vybočuje z celkovýho konceptu našeho fesťáku. Ale je to přesně to, co nás baví. Prolínat žánry a nestát na místě. Ludens maj drive a dostatek energie na to, aby mohli oslovit první návštěvníky.

MAD RABBITS

S Mad Rabbits máme už nějakou dobu společnou historii. Ostatně pokud jste slyšeli náš feat na klipovce “Fall Apart“, tak jistě víte. Na KlubovnaFestu ovšem nejsou za zásluhy. Dostali se sem tvrdou prací a především novým EPčkem Living the Madness, které ostatně zarezonovalo i u pořadatelů věhlasných festivalů jako jsou Rock For People nebo Fajtfest. Změna na postu zpěváka zkrátka dodala Mad Rabbits nový vítr do plachet a my se těšíme, až se nám v Cafe v Lese předvedou. Před vyprodaným Futurum a Moscow Death Brigade to ostatně vypadalo skvěle!

CRIPPLED FINGERS

Jak už asi víte, původně plánovaní WICTIMS nebudou moci na našem festivalu vystoupit. Přímo na našem milovaném FAJTFESTu jsme začali okamžitě pracovat na jejich nahradním řešení a domluvili se s CRIPLED FINGERS. Pražská formace se těší stále větší popularitě a my se už teď těšíme, co předvedou v sobotu v Café V lese 🤘

DEPRESSION ISLAND

Depression Island jsou bezesporu jednou z kapel, která si vzala pozornost během složitých časů, kdy se v klubech řešilo nejrůznější omezení a DI byli ready. Jejich show je za pokaždé živelná a zároveň autentická. Kapela, jež je přímo napojena na DieHard Barbeshop, má ty nejlepší léta ještě před sebou, ale již teď patří mezi kapely, ve které opravdu věříme a dokáží Vám to i v Cafe v Lese.

SILENT GENERATION

Viděli jste letos lepší show, než my na KFN v chomutovské Kulisárně? My ne, a to chodíme na lokal koncerty v podstatě každej den. Tuhle palbu ale z hlav jen tak nevymažem. Silent Generation jsou po vydání alba 36th Rampage Avenue v neskutečný fazoně a koledují si o titul pomyslné živé kapely roku! A je to náš pomyslný headliner? Jednoznačně.

ABYSS ABOVE

Chalany z Abyss Above jsme měli tu čest slyšet a vidět na naší premiéře za hranicemi. V bratislavském Randalu AA ovládli večer a my je chtěli slyšet zase. A když už za námi jedou takovou dálku a chystaj takovou demolici, tak pro ně musíme něco vymyslet. Bude z nich rovnou pomyslný co-headliner, který si ovšem zde přítomní podrobí na první dobrou.

ABBIE FALLS

Jestli někdo reprezentuje současnou metalcorovou Prahu, tak to jsou Abbie Falls. AF jsou definicí kapel, které se nezasekly jen na živých koncertech, ale vnímají i nové formy kapelní působnosti. Jejich streamy na Spotify překonaly milion (plus), klipy vypadají k světu a merch by se neztratil i na Pařížský. Abbie Falls reflektují trendy a dokáží je přirozeně implementovat.

Jejich shows pak dokáží absorbovat mrdy typu Paradise a zároveň ustát “národní kytarové dědictví” jako nesofistikovanou hymnu “Denně vožralej”. Hraní na hraně, která nás dost baví. A tentokrát se můžete těšit i na speciální light show!

VSTUPNÉ:

předprodej na GoOut 350,- (KLIKEJ ZDE)

na místě 400,-

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: