Kdo je tajupný Phil May Grey? Dejte si jeho první singl (exkluzivní premiéra)

Neutuchající kadence novinek a premiér na našem webu pokračuje.

A stejně tak podpora moravské scény, ze které vychází i nový projekt Phil May Grey, za kterým stojí kytarista místních držáků Emmet Brown. A domácí barvy držel i v prvním singlu Feelin Alive, kam si přizval vokalistu Emmetů – Shakula.

https://www.youtube.com/watch?v=EFwRiozooA0

“Tenhle projekt vznikl už nìkdy před sedmi lety, kdy jsem tehdy ještě na střední škole začínal točit svoje první věci, přicházel na nový zvuky a zjišťoval, jaký jsou možnosti. Po tvůrčí stránce jsem se hledal a rozvíjel, takže jednou byla tvorba opravdu heavy, jindy šlo zase o experimentální kousek. A tohle mi zùstalo. Nedokážu a vlastně ani nechci nějak definovat moji hudbu. Pokaždé záleží hlavně na tom, co si vytvořím ve svojí fantazii, a nebo čím zrovna žiju. Nikdy nevím, co přijde. Je to spontánní a to mě baví.” objasňuje hlavní tvář projektu Filip.

PMG

“Cílem projektu Phil May Grey je poznávat nový, zajímavý muzikanty, zvát je na rùzný posty, dát jim k dispozici moji hudbu, prostor a sledovat, jak se s ní porvou. Většinou mají dost volnou ruku, takže výsledek je závislej hlavně na kvalitě vybraných lidí. Je to výzva.

Určitě bych si přál jednou dojít k těm pravejm a ze studio projektu se tak stala plnohodnotná kapela.” prozrazuje netradiční postup k tvorbě.

Jeden muž a masivní projekt. Seznamte se s projektem Phil May Grey!

Jeden muž a masivní projekt. Seznamte se s projektem Phil May Grey!

Jak se Vám novinka od nového projektu Phil May Grey líbí? Dejte mu vědět do komentářů, sdílejte jeho čerstvou novinku a hoďte follow na náš YT kanál, kde klip najdete!

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.