Jedna z nejvýraznějších ikon elektronické hudby se vydává na evropské tour. Liam H a Maxim z The Prodigy Vám připomenou, co znamená koncert plný výbušné energie!

“Jejich plamen hoří jasněji než kdy jindy. Nejenže jsou The Prodigy zpět, ale jsou tu, aby znovu získali svůj trůn.”

Anglické turné v červenci 22, během něhož skupina odehrála tři večery v londýnské O2 Academy Brixton, bylo jejich prvním bez bratra, ikonického Keitha Flinta. Způsob, jakým Liam H a Maxim do své živé show začlenili Keithův věčný odkaz a vzdali mu hold, byl opravdu silný. Setkalo se to s velkou podporou a láskou jejich zástupů fanoušků po celé zemi.

Kapela má za sebou solidní jarní a letní sérii mezinárodních festivalových headlinerských vystoupení a těší se, až opět přiveze oheň do klíčových evropských měst. Začnou 28. listopadu v Lucembursku a pak se vydají do Ziggo Dome v Amsterdamu, Düsseldorfu, Berlína, Frankfurtu, Stuttgartu, Kodaně, Poznaně a Prahy, než evropskou část zakončí v neděli 10. prosince v Paříži.

The Prodigy, britská elektronická hudební skupina, byla založena v roce 1990 v Braintree, Essex. Jejími zakládajícími členy byli Liam Howlett, Keith Flint a Leeroy Thornhill. Kapela se proslavila svým unikátním stylem, který kombinuje prvky techno, breakbeatu, big beatu a hardcore. Jejich debutové album Experience z roku 1992 bylo významným příspěvkem k rave scéně v 90. letech. Druhé album Music for the Jilted Generation vyšlo v roce 1994 a obdrželo nominaci na Mercury Prize.

V roce 1997 kapela vydala album The Fat of the Land, které se dostalo na první místa žebříčků ve Spojených státech i v Británii a vyneslo jim dvě ceny Grammy. Toto album zahrnuje ikonické hity jako “Firestarter” a “Breathe“. Po smrti charismatického frontmana Keitha Flinta v roce 2019 kapela prošla těžkým obdobím, ale s obnovenou energií a věrností hudbě, kterou milují, The Prodigy pokračují ve své hudební cestě. Přichází do Prahy, aby předvedli svůj elektrizující výkon a připomněli světu, proč jsou považováni za jednu z nejvýznamnějších elektronických hudebních skupin historie.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.