Hodnotíme Vaše Kapely live! Jak bude vypadat a probíhat Klubovna INTRO?

Klubovní pořad Hodnotíme Vaše Kapely slavil obrovský úspěch a k dnešnímu dni vzniklo celkem 28 epizod. Jde o unikátní videoformát Klubovny, kdy Vaši tvorbu ohodnotíme v osmi kategoriích. Ke slovu se postupně dostaly žánrový kmeti, videomakeři, odborníci na PR a lifestyle, bookeři, fanoušci, zástupci médií, investoři a lidé mimo běžnou bublinu.

A je na čase ho rozvíjet a zkrášlovat i nadále. Klubovna proto přichází s live showcasem INTRO, který postupně propojí hodnocené kapele z jednotlivých epizod, dojde na osobní setkání s jejich hodnotiteli a samozřejmě v plné nahotě ukáže případné živé kvality jednotlivých interpretů.

Jako první event je naplánovaná akce na 6.10.2021, kdy se v prostorách Food Truck Pointu představí jedni z nejvýraznějších ohodnocených interpretů. Talelentovaná zpěvačka Marina Laduda a vítězové Startéru Radia Wave, Méta Mondé!

MÉTA MONDE – Jedno z nejžahvějších jmen, které aktuálně pražská scéna nabízí. Méta Monde mají raketový start, který ještě více podpořila výhra v prestižním Startéru pod hlavičkou Radia Wave. Electro synthpopové duo se těší velké oblibě a další příležitost bude mít i na naší akci. V HVK je hodnotila Anna Mašátová z Ameba Production.

MARINA LADUDA – Nevšední talent s nepřehlédnutelným hlasem a vizáží. Marina Laduda v HVK zaujala na první dobrou, když jí Petr Pouzar (ex-culture manager RedBullu) označil za objev s obrovským potenciálem. Marina kombinuje pop s moderním zvukem s příměsí aktuálního R&B. V reportoáru naturalizované slovenského zpěvačky, ale najdete mnohem více vlivů. Velký objev, na který jsme naživo extrémně natěšení!

VSTUPNÉ je dobrovolné, ale dejme tomu 100,- by bylo fajn (pouze na místě)

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.