Hledání ztraceného zpěváka: Najdou ho Lustborn přes Klubovnu? (exkluzivní premiéra)

Známá pravda tvrdí: Kdo hledá, najde.

Podaří se jí naplnit i v případě nově vznikající sebranky Lustborn?

Kapela vypouští přes náš web první vábičku, se kterou doufají v ulovení zpěváka. Troufnete si?

Kapela o sobě v netradičním inzerátu taky přináší pár zásadních informací. “Hrajeme s klukama už pres rok, ale zoěváka bohužel nemáme.  A proto jsme nahráli tenhle teaser, ukázky z některých našich hotovejch starších tracků, abychom snáze našli zpěváka.” upřesňují své proaktivní pohnutky.

Lust 1

“Uz jsme pár lidi zkusili, ale chceme najít ,,toho pravýho,,. vystihují situaci. V kapele, ve které mimochodem působí Dan z nedávno velmi dobře přijatých Black Bay tedy není nouze o kapelní motivaci.

Lust 3Lus

Všem nám uz chybí stage, studio a vše kolem a nechcem, aby naše hudba zustala dále ve zkušebně. Věřím, že za Vaší pomoci někoho konečně najdeme.” Podaří se to právě díky tomuto článku?

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.