Phil May Grey otevírá další tajupnou kapitolu (exkluzivní premiéra)

Phil May Grey se opět hlásí o slovo.

Kytarista olomouckých Emmet Brown posílá na náš Youtube kanál (který byste rozhodně měli odebírat) další věc, která nese název Muse.

A opět na to není sám, ke zpěvu se tentokrát hlásí talentovaný Lukáš Mareček.

Sám autor k novému dílu dodává “Skladba “Muse” je inspirovaná obdobím hledání múzy, nápadu a inspirace. Odráží se v ní určitej pocit a přesvědčení, že múza přijde především prací a tím, že se člověk nikdy nevzdává. Skladba “zrála” docela dlouho ve studiu Palba a podíleli se na ní pro mě hodně inspirativní a blízcí muzikanti. Myslím, že i tím získala určitou hloubku, odrazil se v ní kousek každýho z nás.

Phil

Jak se Vám novinka od nového projektu Phil May Grey líbí? Dejte mu vědět do komentářů, sdílejte jeho čerstvou novinku a hoďte follow na náš YT kanál, kde klip najdete!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.