“FIVE ALBUMS. ONE NIGHT. THE TOUR.“ Jonas Brothers poprvé v ČR!

Legendární americké popové trio oznámilo svůj historický debut v pražské O2 areně. Tak v červnu 2024!

Jonas Brothers vyjíždějí na celosvětové THE TOUR a přidávají 27 koncertů v Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu. V rámci nové části vystoupí poprvé v Polsku, Rakousku, České republice, Severním Irsku, Hamburku, Lyonu, Mnichově, Norsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Kapela také odhalila rozšíření svého nejambicióznějšího turné v Severní Americe o 26 nových koncertů, čímž se jejich dosud největší turné rozrostlo na 90 vystoupení ve 20 zemích.

THE TOUR, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje 12. a 13. srpna dvěma vyprodanými večery na stadionu Yankee. Kapela každý večer představí pět alb plných hitů z celého svého katalogu v 86 městech po celém světě, například v Paříži, Miláně, Londýně, Dublinu, Sydney, Aucklandu, New Yorku, Los Angeles, Chicagu a mnoha dalších.

Jonas Brothers – Nick Jonas, Joe Jonas a Kevin Jonas – jsou jednou z nejúspěšnějších skupin 21. století. Prodali již více než 20 milionů alb, získali dvě nominace na cenu GRAMMY, 26 hitů v žebříčku Billboard Hot 100, třikrát po sobě se umístili na prvním místě v žebříčku Billboard 200 a zaznamenali miliardy streamů. Kromě mnoha ocenění si nedávno vydobyli hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

V roce 2019 zejména zažehli comeback desetiletí svým debutem Happiness Begins od Republic Records s platinovým certifikátem. Přinesl historický, 5x platinový hit “Sucker“, který je proslavil jako “první skupinu v 21. století, která debutovala na prvním místě v Hot 100”, explodoval jako “nejdéle hrající #1 Pop Airplay Single roku 2019” a získal nominaci na cenu GRAMMY v kategorii “Nejlepší popové duo/skupinový výkon”.

Současně s tím členové kapely vedli plodnou sólovou kariéru, která zasahovala i do televize, filmu a úspěšných podnikatelských aktivit. V roce 2023 Jonas Brothers opět dokázali, že jsou stálou silou, a vydáním alba The Album u Republic Records zahájili novou éru. Album produkoval Jon Bellion a obsahuje hitové singly “Waffle House” a “Wings“. Na podporu nového alba a této nové éry Jonas Brothers zahájili “The Tour” dvěma vyprodanými koncerty na ikonickém newyorském stadionu Yankee 12. a 13. srpna. “The Tour” bude zahrnovat koncerty na stadionech a v arénách po celém světě až do roku 2024, čímž vznikne dosud největší a nejrozsáhlejší turné kapely.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.