RAMMSTEIN SE V ROCE 2024 VRACÍ NA STADIONY V RÁMCI EVROPSKÉHO TURNÉ

Příští rok Rammstein opět naloží svou působivou pódiovou scénu a ohromující pyrotechniku do kamionů a vyrazí na cesty. Miliony lidí, kteří v posledních letech navštívili vyprodané koncerty kapely, mohou potvrdit, že jejich show jsou jedinečné svou povahou, rozsahem i kvalitou.

11. 5. 2024 – Letiště Letňany, Praha

RAMMSTEIN SE V ROCE 2024 VRACÍ DO PRAHY V RÁMCI EVROPSKÉHO TURNÉ!

CENA VSTUPENEK OD 1990,- KČ.
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH EVENTIM, TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 18. 10. 2023 V 11:00.
LIFAD PŘEDPRODEJ OD 16. 10. 2023 V 11:00.


V roce 2024, právě v době 30. výročí založení kapely Rammstein, budou mít staří i noví fanoušci opět příležitost zažít “gigantickou show” (Rolling Stone) naživo.

Vstupenky se začnou prodávat ve středu 18. října v 11 hodin středoevropského času.
Informace a odkazy na vstupenky najdete na rammstein.com/tickets. Členové fanklubu Rammstein “LIFAD” budou mít možnost zakoupit vstupenky od pondělí 16. října 11:00 do úterý 17. října 11:00. Každý člen klubu LIFAD může prostřednictvím předprodeje LIFAD zakoupit maximálně šest (6) vstupenek na jeden koncert.

Vzhledem k tomu, že pro každý koncert je k dispozici pouze omezený počet LIFAD-ových vstupenek, nemůžeme zaručit, že každý člen získá vstupenky prostřednictvím předprodeje.


Abychom zajistili, že si fanoušci budou moci koupit platnou vstupenku, prosíme vás o dodržování následujících pokynů:
Veškeré informace o legitimních předprodejních místech pro oficiální předprodej najdete od zahájení prodeje na adrese rammstein.com/tickets. Všichni ostatní prodejci vstupenek, kteří nabízejí vstupenky Rammstein k prodeji, NEJSOU AUTORIZOVANÝMI obchodníky. Vstupenky Rammstein zakoupené u neautorizovaných obchodníků neopravňují ke vstupu. Všem potenciálním zájemcům o vstupenky doporučujeme, aby si v předstihu vytvořili zákaznický účet v systémech pro prodej vstupenek, aby mohli na začátku předprodeje rychleji dokončit objednávkový proces.


Vstupenky jsou personalizované. Personalizovaný znamená, že každá vstupenka je vázána na kupujícího, který je výhradně uveden na všech vstupenkách. Tato osoba je držitelem práva na vstup a pouze tato osoba bude vpuštěna na akci. Platí omezení nákupu maximálně 6 vstupenek na zákazníka, včetně LIFAD-předprodeje.


Jakékoli předávání personalizovaných vstupenek Rammstein je zakázáno. V případě porušení nebude držiteli umožněn vstup. Personalizace vstupenek a omezený počet vstupenek se provádí z důvodů férovosti a zamezování sekundárnímu trhu, kdy se vstupenky často nabízejí za navýšené
ceny. Tato speciální regulace předprodeje by měla co největšímu počtu fanoušků umožnit nákup vstupenek za spravedlivé ceny. Prodej vstupenek probíhá pouze online. Vstup mladistvých do 15 let pouze v doprovodu osob starších 18 let. Zákaz vstupu dětí do 6 let

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.