Fajtfest oznamuje druhé vydání HelpParty! Zahrají Polar, Hopes nebo Sunset Trail. A my si vezmeme do parády afterparty

Fajtfest Help párty 2022 – projekt na podporu festivalu Fajtfest. Zvučná zahraniční jména i obrovská podpora domácí scény! Help party vol 2. Akce věnovaná podpoře našeho festivalu v těchto těžkých časech.

“Budeme Vaši pomoc opravdu potřebovat a podpořit tento projekt bude opravdu důležité… i směrem k letnímu Fajtfestu (tam se nám letos ‘sešli’ headlineři asi za tři ročníky). Nečekejte žádný druhý Fajtfest. Čekejte hraní pod krytým stanem. Zábrany budou doslova přilepený k pódiu,” zní z tábora Fajtfestu.

Proběhnou dva opravdu kontaktní večery a všechny vystupující budete mít doslova na dosah . K velikánům Bleed From Within ( i na letním FF by uzmuli hlavní slot ) přihazujeme další ostrovní partičku Polar. Ti už dvakrát ukázali, kdo je na Kopci jako doma. Třetí britskou kapelou jsou nabroušení hardcoroví Grove Street Families. Po velkém úspěchu na Fajtfest 2021 se vrací také Belgičané Moments. Milovníky deathcoru a “větví” určitě potěšíme našim novým objevem The Vionic Code.

Domácí scéna dostane opět velký prostor. Jsme na naše kapely nesmírně hrdí, protože po více než dvou letech s covidem ukázaly, že naše scéna na tom není vůbec špatně. Můžete se těšit na Evropou rezonující STELL/\RIS, kteří na HelpParty pokřtí svoje EP Upside Down. Sunset Trail se po 2,5 letech také vracejí na Fajťák. Velké naděje se v budoucnu vkládají i do Abbie Falls , Mad Rabbits , Borrowd i Save Your Self. Vysočinu zastoupí stále rostoucí naděje Depression Island a svoje řeknou i kapely srostlé s FFuž dlouho…Gutalax Wictims , Mr.Dynaboom , Flashback, Hopes nebo Head2Down s legendárním Fuxem .

After party bude klasicky v režii dua DJ Čistič (po Gutalax bude potřeba) a Gumiland (Klubovna).

Pozor, omezení kapacity stanu! Objednávky: odkaz NFc nebo osobní předání VM ( tickets@fajtfestcom). Děkujeme za podporu a v květnu na Kopci!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: