Exluzivní premiéra: Proč je důležité neskrývat emoce? Zeptejte se Anthems!

Po charismatickém popovém duu Antonova se opět vracíme do metalcorových vod.

S kapelou, o které je v poslední době pořádně slyšet!

Toto tvrzení v případě Anthems dokazuje nedávné headlinování tradiční core-hallowenské party, nebo postup do finále letošního Planetroxu. Svou pracně budovanou pozici budou chtít potvrdit i novým klipem k songu “Hunting for Emotions“.

A o čem chvílemi, až Trierovski působící klip v režii Radima Věžníka vypráví? “Věnováno všem, kteří se snaží mezi vštípenými názory, obecnými “pravdami” a žitím životů jiných lidí najít sami sebe.” uvádí členové našláplé sebranky.

Singl “Hunting for Emotions” naleznete na debutové desce “Consciousness.”, kterou kluci pokřtili na konci nového roku. A která jim dost možná pootevře cestu do Kanady.

Anthems v novém klipu ukazují cestu všem, co se nemají odvahu vymezit.

Anthems v novém klipu ukazují cestu všem, co se nemají odvahu vymezit.

Jak se Vám debut od Anthems líbí? Dejte jim vědět a sdílejte jejich čerstvou novinku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: