Exluzivní premiéra: Poslechněte si debut nadějného dua Antonova

Po corových Denoi tentokrát v rámci exluzivní premiéry zabrousíme do zcela jiných vod.

A jelikož už od začátku plaveme po nadžánrových mořích, představíme si duo, o kterém se bude zcela jistě hojně mluvit.

Poznejte s námi hudebně – manželský pár Antonova s jejich prvním singlem Jiný Kod!

Hana a Filip mimochodem nejsou žádnými hudebními nováčky. Ostatně i corovějšímu publiku nebudou jejich předchozí působiště nijak neznámé. Hana hřměla v metalcorovce The Fall Of Ghostface a Filip úřadoval na kytaru a basu v kapelách Descent Of The Scarlet Skies a Final Fiction.

A co chtějí světu svou novou tvorbou předat? “Někteří lidé se cítí ztracení, zmatení, připadají si jako cizinci na vlastní planetě. Jako by jim chyběla tajná šifra (jiný kód), klíč, jímž se ostatní dorozumívají. Snílek bez vazby na svět okolo sebe pak utíká do říše fantazie, které není tak lehké se vzdát.

Píseň Jiný kód mluví za duši bloudící mezi snovým světem a tvrdou realitou a o hledání důvodů, proč se do ní vrátit zpět.” dodává duo.

Jiny kod promo

Jak se Vám debut od Antonova líbí? Dejte jim vědět a sdílejte jejich čerstvou novinku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: