Desatero s Twenty One Pilots. Co jste o nich možná nevěděli?

Twenty One Pilots překvapili a udělali radost celému světu svým comebackem. Rovnou došlo i k oznámení několika koncertů, mezi nimi se nachází i Praha,  a vydání tří písniček. Pojďme si tedy společně připomenout, čím je toto duo v podobě Tylera Josepha a Joshe Duna vyjímečné.

 

  1. Tyler miluje video hry a tvrdí, že Melee je nejlepší hra na světě.
  2. Oba milují hraní ve velkých sálech, ale i přes to si myslí, že hraní na menších místech má něco do sebe a cítí větší propojení s fanoušky.
  3. Z desky Blurryface Tyler nejraději hraje naživo song Lane Boy, ale nejraději poslouchá písničku Goner.
  4. Jeden z nejtrapnějších momentů byl, když se potkali s „velkou fanynkou“ v koupelně a ona poznala pouze jednoho z nich.
  5. Dva muži na desce Vessel jsou dědečci obou členů.
  6. Když se Dun připojil ke kapele a poprvé poznal Joshe, oba strávili několik hodin povídáním si o svých snech v hudbě.
  7. Josephovi bylo nabídnuto basketbalové stipendium na Otterbeinově univerzitě, ale odmítl a začal děalat hudbu poté, co viděl jednoo skladatele vystupovat v klubu High Street.
  8. Když chodil Josh do školy, chodil také na lekce hry na trumpetu. Nicméně později odešel a začal se sám učit hrát na bicí.
  9. Jejich první album bylo nahrané v Josephovo sklepě a všechny písničky napsal on. Album se umístilo na 139. příčce v Billboard 200.
  10. Twenty One Pilots se stali třetím rockovým interpretem, který měl dva singly umístěné v Billboard 5. Hned po The Beatles a Elvisovi Presleym.

 

Twenty One Pilots jsou jedni z největších indie představitelů současnosti. Jejich comebackovou show máte možnost vidět 16. února příštího roku v O2 aréně. Pokud se chcete dozvědět ještě víc informací, mrkněte na náš aktuální Co týden dal s Adamem Jíchou!

 

 

 

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.