Creatures Meeting III. – sobotní metalový mejdan

Akce Creatures Meeting se dočkala už 3. ročníku. Tento rok se dokonce stala z jednodenního večírku pořádným dvoudenním mejdanem, kde měl český metal možnost ukázat, že to je furt silnej tahoun. My jsme se do Futura přišli podívat na den druhý a že bylo o co stát!

První kapela večera – FAÜST – dala dost jasně najevo, že trash fakt ještě do starého železa nepatří. Energie bylo na rozdávání a žádnej fanoušek Slayer by neměl nad čím ohrnovat nos.

Druhá kapela, legendární Törr, kteří hrají už skoro 50 let, mě z celého večera bavila překvapivě asi nejvíc. A to čistě jenom z toho důvodu, že jsem absolutně nečekal, že to bude v tomhle věku pánům takhle brutálně kopat. I publikum si legendy českého metalu dost pochvalovalo.

Hlavní stars celého festiválku, Horrible Creatures, kteří akci organizují, naopak ukázali modernější zvuk, který už nenechal nikoho stát na místě. Rád bych vyzdvihnul konkrétně práci s publikem a celkový post frontmana, který vokalista Frank zvládal doslova na světové úrovni. Skoro jim ta stage až byla malá.

Pravé peklo přišlo až nakonec, kdy se ze tmy nahých lesů vynořili i obávaní bobři Hentai Corporation. S foťákem jsem u pódia moc dlouho nevydržel, protože jsem se bál, že mi ho někdo vyrazí z ruky, jak tvrdě se publikum do pitu opřelo. Brutální show, nápaditý songy, tenhle set neměl šanci nikoho nudit.

Těšíme se na další ročník!

text a foto: Adam Ulč (@adamovo_photo)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.