CATTLE DECAPITATION přivezou zeměžrouta a představí poslední desku „Terrasite“!

CATTLE DECAPITATION se nikdy nevyhýbali konfrontaci s hrůzami, které lidstvo napáchalo. A poslední dvě desky, „Death Atlas“ a novinka „Terrasite“, jsou jedny z nejznepokojivějších důkazů, které vyvolávají emocionální odezvu a nutí nás přemýšlet o vlastním podílu na devastaci našeho domova, planety Země.

Texty kapely jsou orientovány proti utrpení zvířat, proti lidem a na podporu Země a životního prostředí. V počátcích byli všichni členové kapely vegetariány, nyní pouze

Jakkoli jde o intenzivní posluchačský zážitek míchající progresivně nasměrovaný death metal a grindcore s prvky black metalu a temného doomu, který by hledal kompromisy, „Terrasite“ zvuk kapely posouvá do epičtějšího blackened teritoria a v rukou zpěváka Travise nabírá nový hrůzný směr.

U ukázky ničení světa jim po boku budou stát deathcoroví SIGNS OF THE SWARM. Tento žánr byl na začátku odmítán jako trend, ale stejně jako každý jiný, i v něm jsou kapely, které prokazují jeho vývin do dalších směrů, jež pak nakonec hýbají trendy. Mezi tyto patří nápaditý kvartet Kanaďanů, kteří se nebojí techniky, blackened odéru ani atmosféry. A když připočteme monstrózní a animální rozsah jejich vokalisty Davida, zkáza je v tu chvíli dokonána.

Večer otevřou dva deathmetalové spolky z Ameriky: 200 STAB WOUNDS a VOMIT FORTH!

Koncert pořádá Obscure Promotion!

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.