Brighton volat domů. Nature Trip představují novou desku (Premiéra)

Vybrali si nelehkou cestu a úkol, ze kterého ani na moment neslevili. Nature Trip s českou krví a žijíc v britském Brightonu dnes vydávají album New Connections, které představuje nový videosingl  ‘Do You Mean What You Do’.

Příběh Nature Trip sahá do roku 2019, kdy se členové kapely v přibližně stejnou dobu přestěhovali do Brightonu. Po předchozích poměrně bohatých zkušenostech s hraním v zahraničí se Aleš StoiberVít Kořistka a Ota Novotný rozhodli opustit svá rodná místa v Česku a chopit se příležitostí v UK. I přes nástrahu v podobě globální pandemie si formace začala budovat respekt i za hranicemi a letos také úspěšně debutova pro našince v rámci setu na Rock For People. Tenhle koncert nás ohromně bavil a my se už nemůžeme dočkat jejich dalšího dostaveníčka, které proběhne již 27. září v Paláci Akropolis v rámci sympatické série Pulz.

“Je to přímočarý song s těžkým zvukem založeným na kytarových riffech. Reflektuje to míru frustrace, kterou cítíme ze společnosti. Často mám pocit, že se dobrovolně ženeme do situací, ve kterých se cítíme nepohodlně a nekompetentně, protože neumíme být sami k sobě upřímní a přiznat si, kdo jsme, čeho jsme doopravdy schopni a čemu naopak vůbec nerozumíme. Doufám, že tenhle song vrátí každého na svou kolej.” uvádí k pilotnímu singlu frontman Aleš Stoiber.

O nové desce pak Aleš dodává “Tohle je 100% produkt Nature Trip s minimem vnějších zásahů. Měli jsme přesnou představu o tom jak má album znít a dohlédli jsme na to, abychom si stáli za každou vteřinou, která bude hrát.” přibližuje, že se původní vize dostala svému naplnění.

Nature Trip jsou:

Aleš – Zpěv / Kytara 
Vít – Kytara

Nature Trip online:

Facebook: https://www.facebook.com/naturetripband
Instagram: https://www.instagram.com/naturetripband/
Web: https://www.naturetripmusic.com
Spotify: https://spoti.fi/3x9KQyzklubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.