BLINK-182 SE VRACÍ NA TURNÉ , NA KTERÉM SE PO 10 LETECH SETKÁVAJÍ MARK, TOM A TRAVIS A PŘEDSTAVÍ I NOVOU TVORBU.

Multiplatinová, cenami ověnčená skupina blink-182 oznámila své dosud největší turné, kolosální celosvětový výlet, na kterém se Mark Hoppus, Tom DeLonge a Travis Barker poprvé po téměř deseti letech znovu sejdou. Celosvětové turné, které produkuje společnost Live Nation, zahrnuje jejich vůbec první vystoupení v Latinské Americe spolu se zastávkami v Severní Americe, Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu od března 2023 do února 2024.

Kapela v říjnu představila svůj nový singl “Edging”, což bylo poprvé po deseti letech, kdy byli Mark, Tom a Travis společně ve studiu.

Od svých skromných začátků před téměř třiceti lety, kdy začali hrát v garáži v San Diegu, prodali blink-182 více než padesát milionů alb po celém světě a rozbouřili publikum od Adelaide po Curych a stali se jednou z určujících rockových kapel své generace. Podle deníku The New York Times “žádná punková kapela devadesátých let neměla větší vliv než blink-182“.  Zatímco blink-182 už nasbírali více než slušný počet platinových desek a hitových singlů, těší se na své desáté studiové album.  S Delongem, který se vrátil po téměř deseti letech, mohou fanoušci očekávat to elektrické kouzlo na pódiu, které trio v průběhu let předvádělo. S novým albem, které by mělo vyjít v roce 2023, se blink-182 mohou těšit na společnou budoucnost.

Jako speciálního hosta kapela přiveze pop-punkové The Story So Far z Kalifornie.

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: