Několikrát odložený koncert má definitivní termín. Avril Lavigne konečně přijede do Prahy!

Od roku 2020 se koncertní turné po Evropě a UK několikrát odložilo. Mezitím Avril vydala v roce 2022 nové album Love Sux, kde ji hostovali mimo jiné blackbear či Machine Gun Kelly. Singl “Bite Me” je téměř návrat k jejím pop punkovým kořenům. Koncertní šňůra se měla vztahovat k tehdy aktuální desce Head Above Water. S čím nakonec Avril přijede a co představí? Udělá průřez posledních dvou desek, aby předchozí desku neošidila? Bude to celkem “Complicated”, ale nechme se překvapit, i když momentální propagace jasně ukazuje na poslední zmíněnou novinku.


Za zmínku také stojí, že určité procento z každé prodané vstupenky (u nás přibližně 60Kč) bude věnováno na konto The Avril Lavigne Foundation. Tato nadace podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním nebo zdravotním postižením. Prostřednictvím programů a grantů poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem poskytnout naději a změnit životy.

Tato kanadská herečka a zpěvačka se narodila 27. září 1984 v kanadském městečku Napanee. Celým jménem se jmenuje Avril Ramona Lavigne. Má dva sourozence. Zpívat začala již jako malá v kostelním sboru. Když jí bylo asi deset let, vyhrála v jedné rozhlasové stanici možnost zazpívat si se slavnou Shanií Twain. Když jí bylo třináct let, začala skládat vlastní písničky. Své nahrávky poslala do různých hudebních vydavatelství.

Všiml si jí šéf hudebního vydavatelství Arista Records. Chtěl s Avril udělat popovou hvězdu, což se jí ovšem nelíbilo. Když byla starší, odcestovala do Los Angeles, kde se spojila s Nettwerk Management. Jako zpěvačka se prosadila díky písním “Complicated” a “Sk8er boi”, které pochází z debutového alba, které nese název Let go. Tohle album se po několika týdnech stalo platinovým. Její druhé album Under my skin zaznamenalo také velký úspěch. Loni dokonce oslavilo debutové album dvacet let a vyšlo Let go (20th Anniversary Edition), kde je šest skladeb navíc oproti debutu.

Koncert se celkovou dobu odkládání a čekání vyprodal, a Avril tak bude hrát pro tisíce fanoušků ve Fortuna Aréně 26. Dubna 2023.

Zhruba před týdnem Avril oznámila, že v rámci její evropské šňůry budou jejími speciálními hosty pop punkoví girlfriends a phem.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.