Klubovna vyhlašuje soutěž o poslední volný slot na Fajtfestu!

Line-up letošního Fajtfestu je uzavřen. Tedy téměr. Zbylo totiž ještě jedno jediné místečko, které může uzmout právě tvoje kapela! Chceš si zahrát na luxusně obsazeném festivalu s rodinnou atmosférou po boku Knocked Loose, Deez Nuts nebo Chelsea Grin? Soutěž ve společné soutěži Klubovny a Fajtfestu o poslední volný slot na letošním Fajtfestu!

Hudební medium a movement Klubovna ve spolupráci s pořadateli Fajtfestu vyhlašují soutěž o poslední volné místo v letošním line-upu. Splň si sen, dostaň svou kapelu na obří stage po bok českých a zahraničních hvězd a získej nové fanoušky!

Do společné soutěže Klubovny s Fajtfestem se může přihlásit česká nebo slovenská kapela, která se pohybuje v žánrech jako je hardcore, metalcore, metal, punkrock, pop-punk nebo indie. Zároveň však nehrála na loňském ročníku Fajtfestu 2019. Přihlášky do soutěže zašlete na náš mail klubovnarc@seznam.cz

PODMÍNKY:

• link na vaši nahrávku na Spotify, Bandcampu, Youtube nebo jiné streamingové platformě

• uveď do předmětu emailu „Fajtfest soutěž 2020

• link na vaše sociální sítě nebo webovky

• zdůvodnění motivace, proč chcete hrát na FajtFestu 2020

Deadline přihlášek je o půlnoci 28.2.2020.

Porota sestavená z členů Klubovny a Fajfestu následně vybere TOP deset skupin, zveřejní je na webu a dovybere vítěznou kapelu. Každý člen poroty svou volbu zdůvodní a ohodnotí.

Kapely budou hodnoceny bodovým systémem (první získá tři body, druhá dva body, třetí jeden bod). Kapela, která dosáhne nejvyššího počtu bodů se stane vítěznou kapelou a získá své místo v lineupu Fajtfestu 2020. Druhá a třetí kapela získá post prvních náhradníků.

Vyhlášení soutěže proběhne 3.3.2020 ve 20:00 v livestreamu na Youtube kanálu Klubovny. Držíme vám palce!

Pojem “FajtFest family” dává smysl. Atmosféra na fesťáku je totiž skutečně rodinná.

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJ KLUBOVNU:

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.