Alessandra – THE QUEEN IS BACK – TOUR 2025

Alessandra po vyprodaném Lucerna Music baru zamíří tentokrát do pražského Roxy!

13. 2. 2025 – Praha, Roxy

V mladé hvězdě vždy hořela vášeň pro hudbu. Od svých šesti let, kdy vyhrála svou první písničkovou soutěž, Alessandra ví, že jeviště je místo, kde se jí daří a kde se cítí jako doma. Touha psát a vystupovat ji nakonec přivedla do jejího druhého domova, Norska.

“Hudbu jsem vždycky vnímala velmi zvláštním způsobem. Akordový postup nebo konkrétní tón mě dokáže rozplakat, protože ho cítím tak intenzivně. Takže když píšu písně, je do nich vloženo hodně vášně a myšlenek. Ráda také kombinuji norskou a italskou kulturu. Máme tendenci dívat se na život odlišně, takže rád míchám tyto dva různé kulturní pohledy dohromady a sleduji, kam mě to zavede.”

Jednou z Alessandřiných největších životních tužeb je šířit poselství sebelásky. Téma, které je jí tak blízké, že by se podle ní mělo vyučovat ve škole. S úmyslem inspirovat ostatní, aby byli sebevědomí a laskaví sami k sobě, vznikla euforická hymna sebelásky “Queen of Kings”.

Netrvalo dlouho a Alessandra se po vydání svého emotivního debutového singlu dostala do povědomí norských posluchačů; jeho počet streamů na různých platformách již překročil ohromujících 55 milionů.

Popularita písně vzrostla také poté, co se stala virální na TikToku – kde vygenerovala miliony lajků a více než 250 milionů zhlédnutí a stále se zvyšuje. 

S debutovým hitovým singlem v rukou si Alessandra při vystoupení s písní během celostátního finále upevnila nárok na titul superstar. Její silný pěvecký výkon v kombinaci s mimořádnou pódiovou přítomností a charismatem vyústil ve vystoupení, z něhož čiší sebejistota a hvězdnost srovnatelná s velikány v oboru, jako jsou Lizzo a Ariana Grande. Alessandra je tu, aby zůstala, a chce inspirovat posluchače všech věkových kategorií a pohlaví, aby ztělesnili svou vnitřní královnu králů.

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: