Slash se spolu s Mylesem Kennedym a kapelou The Conspirators po 5 letech vrací do ČR!

18. 4. 2024 – Brno, Winning Group Arena

Slash se spolu s Mylesem Kennedym (Alter Bridge) a kapelou The Conspirators po 5 letech vrací do ČR! Tentokrát vystoupí ve Winning Group Areně v Brně.

Slash s Mylesem Kennedym & The Conspirators oznámili pro rok 2024 rozsáhlou sérii mezinárodních koncertů. V rámci nově oznámeného The River Is Rising – Rest of the World Tour ’24 SMKC navštíví 21 zemí a 32 měst po celém světě!

Po deseti letech a třech albech jejich kariéry přichází všeobecně uznávané album 4, které vyšlo roce 2022 jako nejprodávanější hardrockové album, na němž jsou Slash a Myles Kennedy takoví, jaké jste je ještě nikdy neslyšeli. Energické rockové LPčko poháněné nezapomenutelnými kytarovými a podmanivými melodiemi, silnými refrény a ještě silnějšími riffy vás doslova vtáhne a zaručí vám nezapomenutelný hudební zážitek.

Slash však nespí a do světa už vypustil první song z nového bluesové alba Orgy of the Damned, které dorazí 17. května 2024 prostřednictvím Gibson Records.

Stejně jako na prvním sólovém albu se kytarová legenda Guns N´ Roses obklopila řadou dalších hudebních ikon a hostujících zpěváků. Například první singl „Killing Floor“ představuje osobitý zpěv Bryana Johnsona z AC/DC, který je doprovázen na harmoniku Stevenem Tylerem z Aerosmith.


Dalšími hosty na albu budou Gary Clark Jr., Billy Gibbons, Chris Stapleton, Dorothy, Iggy Pop, Paul Rodgers, Demi Lovato, Chris Robinson, Tash Neal a Beth Hart. Máme se tedy na co těšit!

Dočkáme se nových songů již při vystoupení v Brně? To se necháme překvapit! Vstupenky jsou stále v prodeji, tak koukejte dorazit. Bude to rockový svátek!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.