Prague Rocks letos přivítá ikony Mötley Crüe a Def Leppard, které společně vyráží na světové tour!

Po největším severoamerickém stadionovém turné v roce 2022, na které se prodalo více než 1,3 milionu vstupenek, se nejznámější a nejslavnější rockové legendy Mötley Crüe a Def Leppard vydávají v roce 2023 na celosvětové turné “The World Tour”! Praha nebude chybět a to konkrétně 2. června!

“Poté, co jsme se letos konečně vrátili na cesty a absolvovali monumentální letní turné v USA a Kanadě, jsme nadšeni, že můžeme toto masivní stadionové turné přenést do velkých měst po celém světě a v Evropě začít v Sheffieldu, kde to pro nás před 45 lety všechno začalo. Těšíme se, že se tam někde brzy uvidíme!” řekl Joe Elliott z Def Leppard.

“Letos v létě jsme si hraní The Stadium Tour v Severní Americe neuvěřitelně užili a opravdu se nemůžeme dočkat, až v roce 2023 s The WORLD Tour vyrazíme na cestu kolem světa. Crüeheads v Latinské Americe a Evropě: Připravte se! Přijdeme si pro vás a nemůžeme se dočkat, až vás všechny příští rok konečně zase uvidíme venku!” Uvedli Mötley Crüe ve společném prohlášení.

Festival Prague Rocks se již se svým čtvrtým ročníkem řadí mezi nejzásadnější hudební události v ČR, při které se na podiu objeví ty největší hvězdy především kytarové scény. Na pražském letišti Letňany se v minulých letech představily kapely jako Metallica, Kiss, zpěvák Ozzy Osbourne a mnoho dalších. A ročník 2023 drží laťku stále vysoko, protože mezi první oznámenou dvojicí kapel jsou dnes už legendární Mötley Crüe a Def Leppard!

Největší česká rocková kapela Kabát vystoupí jako speciální host na pražském hudebním festivalu Prague Rocks 2. 6. 2023 na letišti Letňany, a doplní tak Mötley Crüe a Def Leppard společně s Wolfmother .

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: