Origin Of Infinity nadělují vánoční dárek v podobě EPčka! (Exkluzivní premiéra)

A máme tu ještě jeden předvánoční dáreček, další premiéru. Tentokrát jde o celé EPčko, které si můžete už nyní poslouchat exkluzivně na našem Youtube kanálu.

Slyšte novou třískladbovou palbu “Ocvltism“, která vznikala v německém Hamburku.

“Minulý rok 2019, kdy jsme nahráli naše první album “The Last Day On Earth” a dokončovali práce na fyzickou realizaci vinylu a CD, jsme také vytvořili další songy, které se trochu odklonily od konceptu první desky. Proto jsme se rozhodli vypravit ještě ten samý rok 2019 na Vánoce do Hamburku a navštívit tam loď Stubnitz, na které se nachází Bouda Studio. Zde jsme zaznamenali materiál, který dostal název Ocvltism.přichází kapela s reminiscenství nahrávání, které se do roka do dne stalo hotovým dílem.

A došlo i na tradičního hosta “Stejně jako u první nahrávky jsme oslovili našeho kamaráda Tomáše Hospiho Hospodku z kapel Wictims a When Goodbye Means End o další spolupráci. Hospi přijal a behem jara 2020 nám nazpíval své party. Následně se vše poslalo zpět do Bouda Studio, kde s odstupem času proběhl komplet mix a řešil se final mastering nahrávky. No a byl tu podzim :).” vzpomíná děčínské duo.

“Dokončili jsme grafiku na fyzickou podobu EP a zadali vše do výroby. Ale protože jsou v Loděnicích, kde se vyrábí vinyly dost vytížení, hmatatelná podoba desky bude k dispozici až z kraje roku 2021.” slibují Origin Of Infinity fyzický nosič.

EP vyjde jako 12″ jednostranný vinyl s potištěnou B stranou! Jeho přední obal bude natištěný přímo na desce a jako příloha bude pouze vnitřák na tvrdém papíru s texty, promo fotkou a doplňujícimi informacemi. Vše vloženo v plastové košilce s nálepkou a limitováno 100 kusy. Navíc zde bude download code pro uložení nahrávky mp3 formátu.” konkretizují OOI relativně limitovaný sběratelský artefakt.

Poslechněte si debutové album Origin Of Infinity

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: