Origin Of Infinity nadělují vánoční dárek v podobě EPčka! (Exkluzivní premiéra)

A máme tu ještě jeden předvánoční dáreček, další premiéru. Tentokrát jde o celé EPčko, které si můžete už nyní poslouchat exkluzivně na našem Youtube kanálu.

Slyšte novou třískladbovou palbu “Ocvltism“, která vznikala v německém Hamburku.

“Minulý rok 2019, kdy jsme nahráli naše první album “The Last Day On Earth” a dokončovali práce na fyzickou realizaci vinylu a CD, jsme také vytvořili další songy, které se trochu odklonily od konceptu první desky. Proto jsme se rozhodli vypravit ještě ten samý rok 2019 na Vánoce do Hamburku a navštívit tam loď Stubnitz, na které se nachází Bouda Studio. Zde jsme zaznamenali materiál, který dostal název Ocvltism.přichází kapela s reminiscenství nahrávání, které se do roka do dne stalo hotovým dílem.

A došlo i na tradičního hosta “Stejně jako u první nahrávky jsme oslovili našeho kamaráda Tomáše Hospiho Hospodku z kapel Wictims a When Goodbye Means End o další spolupráci. Hospi přijal a behem jara 2020 nám nazpíval své party. Následně se vše poslalo zpět do Bouda Studio, kde s odstupem času proběhl komplet mix a řešil se final mastering nahrávky. No a byl tu podzim :).” vzpomíná děčínské duo.

“Dokončili jsme grafiku na fyzickou podobu EP a zadali vše do výroby. Ale protože jsou v Loděnicích, kde se vyrábí vinyly dost vytížení, hmatatelná podoba desky bude k dispozici až z kraje roku 2021.” slibují Origin Of Infinity fyzický nosič.

EP vyjde jako 12″ jednostranný vinyl s potištěnou B stranou! Jeho přední obal bude natištěný přímo na desce a jako příloha bude pouze vnitřák na tvrdém papíru s texty, promo fotkou a doplňujícimi informacemi. Vše vloženo v plastové košilce s nálepkou a limitováno 100 kusy. Navíc zde bude download code pro uložení nahrávky mp3 formátu.” konkretizují OOI relativně limitovaný sběratelský artefakt.

Poslechněte si debutové album Origin Of Infinity

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: